Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Девʼятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2017»
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017

7 листопада 2017 року в Луганському ОІППО відбулась обласна онлайн-конференція «Елементи дистанційного навчання в навчально-виховному процесі закладів освіти» за участі співробітників ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
У конференції також узяли участь: доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка – Ірина Воротнікова; учитель інформатики ШСШ І–ІІІ ступенів № 1 ШМР Сумської області – Ірина Слуцька; учителі загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області, у яких організоване навчання учнів за екстернатною формою з використанням технологій дистанційного навчання.

Метою заходу було ознайомити вчителів шкіл з новітніми тенденціями розвитку дистанційної освіти в Україні.

Під час заходу представники навчальних закладів Луганської області дізнались про електронне освітнє середовище як чинник цифрового перетворення освіти, нормативно-правові аспекти дистанційної форми освіти, цифрові інструменти для формування освітнього простору уроку, моделі використання елементів дистанційного навчання в школі. Переглянути матеріали....