Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Девʼятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2017»
15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

19 грудня 2017 року в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» відбувся семінар-тренінг «Формування громадянських компетентностей учасників навчально-виховного процесу» для викладачів та методистів Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Роботу семінару-тренінгу відкрив координатор швейцарсько-українського проекту Анатолій Данильєв, який розповів про результати впровадження проекту у 2016–2017 роках та окреслив майбутні плани. Подальшу роботу продовжили майстер-тренери проекту:  Олена Буряк, Микола Журба, Ольга Кечик, Надія Лисенко, Ірина Хайло. На семінарі були розглянуті питання формування громадянської компетентності, демократичного врядування в школі, стилів керівництва шляхом залучення учасників до інтерактивних лекцій та тренінгових вправ. Зустріч відбулась у дружній та продуктивній атмосфері.