На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 310 від 24.02.2017 «Про розроблення навчальних програм для старшої школи»
пропонуємо для розгляду проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Інноватика в сучасній освіті 2017
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017

Луганський обласний центр практичної психології та соціальної роботи є структурним підрозділом Луганського ОІППО.

Напрями роботи центру:

• науково-методичне забезпечення діяльності психологічної служби системи освіти регіону;
  • координація науково-дослідних, практичних досліджень за пріоритетними напрямами діяльності психологічної служби;
  • вивчення, узагальнення, та впровадження досягнень психологічної науки та передового досвіду;
  • розгортання єдиної інформаційної системи психологічної служби.

Науково-практична та науково-методична діяльність центру є пріоритетною та здійснюється у межах повноважень центру відповідно до цільових програм, діяльності психологічної служби системи освіти України. Вона включає впровадження досягнень психологічної науки та передового світового і вітчизняного досвіду, розробку і апробацію новітніх технологій організації та розвитку психологічної служби системи освіти регіону, технологій з методичного, дидактичного та змістовного забезпечення освіти; науково-методичну та інформаційну підтримку педагогічних працівників закладів освіти обласного підпорядкування.

Науково-дослідна діяльність центру відповідно до повноважень обласної ланки психологічної служби системи освіти передбачає: розробку шляхів та засобів підвищення ефективності системи післядипломної педагогічної освіти та діяльності працівників навчальних закладів і методичних установ, практичних психологів, соціальних педагогів; проведення соціально-психологічних досліджень за пріоритетними напрямами діяльності психологічної служби.

Науково-дослідна діяльність центру спрямована також на вирішення актуальних проблем освіти у питаннях психології, управління, освітніх технологій. Результати дослідної роботи оформляються у вигляді методичних рекомендацій, статей, збірників тощо.

Освітня та консультативна діяльність передбачає надання методичних рекомендацій районним (міським) відділам (управлінням) освіти, методичним установам системи освіти області щодо основних видів діяльності психологічної служби з оптимізації процесу управління та проблеми психологічного забезпечення й підвищення ефективності педагогічного процесу.

Просвітницька діяльність спрямована на формування громадянської свідомості щодо освіти й реалізується безпосередньо через просвітницьку та видавничу діяльність Центру як структурного підрозділу інституту, а також через взаємодію працівників Центру з іншими освітніми закладами.

Склад центру

Байдик Віта Володимирівнакерівник Луганського обласного центру практичної психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, практичний психолог першої категорії, автор 14 публікацій, з яких 6 – у наукових фахових виданнях із психології.

Пагава Оксана Володимирівна – методист Луганського обласного центру практичної психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, практичний психолог, автор спецкурсу для педагогічних працівників ДНЗ та ЗНЗ «Психологія стресу: ресурси стресостійкості педагогічного працівника».