Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 310 від 24.02.2017 «Про розроблення навчальних програм для старшої школи»
пропонуємо для розгляду проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Концепція нової української школи.
Концепція Нової української школи та розпорядження про її схвалення (від 14 грудня 2016 року № 988-р)
Інноватика в сучасній освіті 2017
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017
Нові надходження на сайті ЛОІППО

21 вересня 2017 року в м. Сєвєродонецьку відбувся установчий семінар UNICEF з питань пілотування концепції «Безпечна школа» в українських школах. На зустріч були запрошені представники Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганського ОІППО, учні, педагоги, батьки та адміністрація з п’яти пілотних шкіл Луганської області, у яких буде запроваджений новий проект.

Міжнародний консультант UNICEF з питань освіти в умовах надзвичайних ситуацій Кріс Телбот відзначив, що UNICEF працює на Сході України для впровадження концепції «Безпечна школа» як сприятливого середовища для розвитку дитини та захисту від будь-якого насильства.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2017 рік за підсумками дослідно-експериментальної роботи 21 вересня 2017 року на базі Зориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міловської районної ради був проведений обласний науково-практичний семінар для експериментальних закладів освіти Луганської області за темою «Формування якостей сучасного лідера в умовах сільської громадсько активної школи».

«Розвиток професійної компетентності вчителів початкових класів в умовах реформування початкової школи» – тема проекту професійного розвитку для вчителів початкових класів, що відбувся 20 вересня 2017 року на базі Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25 Попаснянської районної ради Луганської області. Відповідальна за проведення проекту – Наталія Стрельцова, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО.

Доцент кафедри педагогіки та психології, кандидат педагогічних наук Наталія Ларіонова привітала учасників семінару та окреслила стратегію змін у системі освіти.

У рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня з упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти відбулись науково-методичні консультації вчителів пілотних класів Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області, Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради Луганської області, Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Сватівської районної ради Луганської області та Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25 Попаснянської районної ради Луганської області з координатором експерименту Наталією Стрельцовою, методистом ЛОІППО, та тренером-наставником, доцентом Наталією Ларіоновою.

Шановні колеги!

Організаційний комітет запрошує Вас узяти участь у роботі конференції, яка відбудеться 29-30 вересня 2017 року на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Ванди Василевської 24, 4 поверх, актова зала).

Докладніше...

На сайті 20 гостей та користувачі відсутні