2018 рік

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів хімії. Навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації / Уклад. : Буряк О. О., Бондар Л. О. Сєвєродонецьк, 2018. 112 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів географії та економіки. Навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації / Уклад.: Буряк О. О., Жерліцин С. О., Часнікова О. В., Коваленко Я. В.
Сєвєродонецьк, 2018. 165 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів математики: Навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації / Уклад.: О. О. Буряк, Л. М. Стецюк. Сєвєродонецьк, 2018. 135 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів біології та екології: Навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації / Уклад. : О. О. Буряк, С. О. Жерліцин, Н. І. Лисенко, Н. І. Удовенко, Т. В. Середа. Сєвєродонецьк, 2018. 93 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів інформатики. Навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації / Уклад.: Буряк О. О., Удовенко Н. І., Міняйло В. А. Сєвєродонецьк, 2018. 105 с.

2017 рік

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів інформатики: навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації/уклад. О. О. Буряк, Н. І. Удовенко, В. А. Міняйло. Сєвєродонецьк, 2017. 104 с.

2016 рік

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів географії та економіки: навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації/уклад. О. О. Буряк, С. О. Жерліцин, О. В. Часнікова, Я. В. Коваленко. Сєвєродонецьк, 2016. 148 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів інформатики: навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації/уклад. О. О. Буряк, О. В. Іванов, Н. І. Удовенко, В. А. Міняйло. Сєвєродонецьк, 2016. 94 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів математики: навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації/уклад. О. О. Буряк, Л. М. Стецюк, О. В. Годорож. Сєвєродонецьк, 2016. 135 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів біології та екології: навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації/уклад. Д. Д. Біда, О. О. Буряк, О. О. Виноградов, С. О. Жерліцин, Н. І. Лисенко. Сєвєродонецьк, 2016. 86 с.

Післядипломна педагогічна освіта: професійний розвиток учителів хімії: навчальний посібник для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації/уклад. О. О. Буряк, Л. О. Бондар. Сєвєродонецьк, 2016. 114 с.

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2018 рік 22 червня була проведена вчена рада, на якій заслухали звіт Ольги Касатової, заступника директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 8» про перебіг і отримані результати дослідно-експериментальної роботи за темою «Використання сервісів Web 2.0 в освітній діяльності школи», (презентація).

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 16 березня 2018 року завершив роботу проект професійного розвитку «ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ЯК УМОВА ТА ЗАСІБ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ ПЕДАГОГА» для керівників та заступників керівників експериментальних закладів освіти (для керівників та заступників керівників закладів освіти, які збираються розпочати дослідно-експериментальну роботу).