15-17 березня 2018 р. відбудуться головні події освітньої галузі України – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Заповнити реєстраційну форму для участі у Дев'ятій міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2018". Реєстраційна форма

Девʼята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2017» зібрав освітян України 24–26 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва. На масштабному комплексному заході щоріч восени представляють свої інноваційні досягнення провідні національні вищі навчальні заклади, наукові установи, обласні й міські органи управління освітою, професійно-технічні навчальні заклади, науково-методичні центри, загальноосвітні, дошкільні й позашкільні вітчизняні та закордонні заклади освіти.

Головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» – відбулась 16–18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

На виставці, організатором якої є Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, традиційно представляють здобутки вищі навчальні заклади та наукові установи; заклади післядипломної педагогічної освіти; професійно-технічні заклади освіти; міжнародні навчальні заклади, освітні агенції, представництва; обласні департаменти, міські (районні) управління (відділи) освітою; методичні служби; дошкільні, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.

16-18 березня 2017 року відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасники: вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

Відбудуться:

- Рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти».

- Конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

  1. Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації.
  2. Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи.
  3. Інновації в упровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання.
  4. Компетентнісний підхід - основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти.
  5. Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів.
  6. Освіта дорослих - невід’ємна складова освіти впродовж життя.
  7. Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами.
  8. Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді.
  9. Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота.

- Вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкої громадськості.