20 червня 2017 року в рамках XI Всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти, яка діє в складі науково-методичного комплексу «Консорціум закладів післядипломної освіти», відбувся інтернет-форум «Формування стратегії розвитку шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників в умовах розбудови нової української школи».

До участі в підведенні підсумків інтернет-форуму були запрошені науковці Луганщини. Зі словами привітання до учасників заходу звернулась Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, яка окреслила досвід і перспективи діяльності Регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників Луганської області.

У рамках форуму Віта Байдик, старший викладач кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, кандидат психологічних наук, розкрила систему роботи ЛОІППО щодо формування готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання.

Також учасники регіональної школи новаторства Луганщини мали змогу надати кращі матеріали власного досвіду у формі статей, тез та презентацій, які були розміщені на сайті Рівненського ОІППО за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B6MW3_d9njisNGpuSDZWcHNTcGc, а саме:

Відеозапис інтернет-форуму можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ctwJtwIm_HM .