20 червня 2017 року відбувся інтернет-форум «Формування стратегії розвитку шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників в умовах розбудови нової української школи» в рамках роботи Всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти.

До участі були запрошені науковці ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогіки НАПН України, представники регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти.

Регіональну школу новаторства (наказ Луганського ОІППО № 14 від 16.05.2017 р.) представляв Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади. Зі словами привітання до учасників заходу звернулась Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, яка окреслила досвід і перспективи діяльності Регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників Луганської області.

Репрезентувала на інтернет-форумі систему роботи Луганського ОІППО щодо формування готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання Віта Байдик, старший викладач кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, кандидат психологічних наук.

Учасники регіональної школи новаторства Луганщини мали змогу надати кращі матеріали власного досвіду у формі статей, тез та презентацій, які розміщені на сайті Луганського ОІППО (http://loippo.edu.ua/activities/regionalna-shkola-novatorstva/regionalna-shkola-novatorstva/1931-materialy-dosvidu-uchasnykiv-rehionalnykh-shkil-novatorstva) та Рівненського ОІППО (https://drive.google.com/drive/folders/0B6MW3_d9njisNGpuSDZWcHNTcGc), а саме:

Відеозапис інтернет-форуму можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ctwJtwIm_HM .