Грудень 2016

 1. Про експертизу науково-методичного супроводу кафедрами інституту діяльності творчих груп педагогів та авторських педагогічних майстерень.
 2. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 м. Сєвєродонецька Луганської області за темою «Виховання в учнів 1-11-х класів моральних цінностей у навчальній та позаурочній діяльності».
 3. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 12 «Малюк» Сєвєродонецької міської ради за темою «Розвиток інформативної компетентності дітей дошкільного віку засобами інформаційно-комунікативних технологій».
 4. Про підсумки роботи науково-методичної ради у 2016 році.

Листопад 2016

 1. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в Лисичанській багатопрофільній гімназії Лисичанської міської ради за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості».
 2. Про розгляд матеріалів за результатами виявлення, вивчення, узагальнення передового педагогічного досвіду в освітніх закладах Луганської області кафедрами інституту (управління освітою та педагогіки та психології)
 3. Про участь педагогічних працівників у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності: «Учитель року», «Творчий учитель – обдарований учень», «Парк педагогічної майстерності», «Учитель-новатор», «Панорама творчих уроків» тощо.
 4. Про експертизу заяв навчальних закладів про отримання статусу експериментальних регіонального рівня (за потребою).

Вересень 2016

 1. Про аналіз матеріалів співробітників інституту, надрукованих у педагогічних виданнях, та виявлення перспективних науково-методичних тем для впровадження в начальний процес КПК.
 2. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи Попаснянською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 Попаснянської районної ради за темою «Впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес».
 1. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів-ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради» за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості»

Червень 2016 

 1. Про розгляд методичних матеріалів за результатами роботи авторських педагогічних майстерень та творчих груп педагогічних працівників.
 2. Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників закладу в 2017 році.
 3. Про підготовку інструктивно-методичних листів, методичних рекомендацій та навчально-методичних посібників на допомогу педагогічним працівникам області щодо актуальних питань організації навчально-виховного процесу у 2016-2017 навчальному році.
 4. Про участь регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних працівників Луганської області в роботі червневих студій всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти.
 5. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи ДНЗ № 4 «Теремок» Старобільської міської ради за темою «Особистісний розвиток дитини», Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради за темою «Освіта для демократичного громадянства», Валуйської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Станично-Луганського району Луганської області за темою «Педагогічна система формування здорового способу життя в учнів сільської школи».  
 6. Про експертизу заявок Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради, Чмирівського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Старобільської районної ради про отримання статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня.

Березень 2016 

 1. Про експертизу навчального посібника «Узелки на память» учителя російської мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Гриньової Л.Г.
 2. Про розгляд матеріалів за результатами виявлення, вивчення, узагальнення передового педагогічного досвіду в освітніх закладах Луганської області кафедрами інституту (соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання та природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання).
 3. Про атестацію методистів інституту в 2016 році.
 4. Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.
 5. Про експертизу навчальних програм тренувальних зборів учнів до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Січень 2016 

 1. Про затвердження складу науково-методичної ради на 2016 рік.
 2. Про затвердження плану роботи науково-методичної ради на 2016 рік.
 3. Про підготовку проектів рішень і розпоряджень стосовно організації та забезпечення науково-методичної роботи з педагогічними кадрами області.
 4. Про організацію роботи регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних та педагогічних працівників Луганської області.
 5. Про експертизу матеріалів, наданих для участі в Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016».
 6. Про розгляд навчальної програми курсу за вибором «Подорожуємо до Сполучених Штатів Америки» для учнів 8-10 класів Кремінської школи-гімназії Луганської області.

 

Грудень 2015 року

1. Про узгодження планів роботи міських (районних) методичних кабінетів (центрів) на 2016 рік.

2. Про розгляд навчальних програм із позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму секцій комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

 

Листопад 2015 року

1. Про призначення секретарем науково-методичної (експертної) ради методиста кафедри управління освітою Мартинову В.П.

2. Про аналіз матеріалів співробітників інституту, надрукованих у педагогічних виданнях та виявлення перспективних науково-методичних тем для впровадження в навчальному процесі КПК.

3. Про розгляд навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму секцій комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 Попаснянської міської ради, Тошківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» Попаснянської районної ради.

4. Про звіт районного методичного кабінету відділу освіти Новопсковської райдержадміністрації про діяльність щодо професійного розвитку педагогічних працівників.

5. Про участь педагогів у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності: «Творчий учитель – обдарований учень», «Парк педагогічної майстерності», «Учитель-новатор», «Панорама творчих уроків» тощо.

Вересень 2015 року

1. Про розгляд, узгодження й рекомендація до затвердження індивідуальних планів роботи викладачів інституту.

2. Про обговорення та затвердження графіків кафедр стосовно контрольних відвідувань і взаємовідвідувань навчальних занять викладачів.

3. Про звіт КУ «Попаснянський районний методичний кабінет» про діяльність щодо професійного розвитку педагогічних працівників.

Червень 2015 року

1. Про експертизу заявки, програми та рекомендація Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області щодо проведення дослідно-експериментальної роботи за темою “Модульне навчання в школі як засіб формування особистості компетентного школяра”.

Червень 2015 року

1. Підготовка інструктивно-методичних листів, методичних рекомендацій на допомогу педагогічним працівникам області щодо актуальних питань організації науково-методичної роботи в поточному навчальному році.
2. Експертиза та рекомендація до впровадження інструментарію для діагностики та виявлення рівня засвоєння знань слухачами КПК.
3. Експертиза програм, навчальних, навчально-методичних посібників, електронних посібників, дистанційних курсів та надання рекомендацій щодо отримання грифів та друку.
4. Звіт Новоайдарського районного методичного кабінету про діяльність щодо професійного розвитку педагогічних працівників.

Травень 2015 року

1. Експертиза навчально-методичного забезпечення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників різних категорій (навчальних та навчально-тематичних планів КПК, видів випускних робіт слухачів КПК, методичних рекомендацій до їх виконання та списків рекомендованої літератури).
2. Організація обміну досвідом щодо впровадження інноваційних форм і методів проведення навчальних занять на КПК та науково-методичних семінарах у міжкурсовому періоді.
3. Про підсумки ІІІ та ІV етапів Усеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.
4. Експертиза заяв навчальних закладів про присвоєння статусу експериментальних регіонального рівня.
5. Звіт КУ “Сватівський районний методичний кабінет” про діяльність щодо професійного розвитку педагогічних працівників.
6. Розгляд педагогічного досвіду колективу середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 19 м. Сєвєродонецька Луганської області «Краєзнавча робота як пріоритетний напрямок діяльності школи».

Березень 2015 року

1. Експертиза програм, навчальних, навчально-методичних посібників, електронних посібників, дистанційних курсів та надання рекомендацій щодо отримання грифів та друку.
2. Експертиза науково-методичного супроводу кафедрами інституту діяльності творчих груп педагогів та авторських педагогічних майстерень.
3. Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників інституту в умовах реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні.
4. Звіт міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради про діяльність щодо професійного розвитку педагогічних працівників.

 

Січень 2015 року

1. Узгодження планів роботи міських (районних) методичних кабінетів (центрів) на 2015 рік.
2. Забезпечення науково-методичного супроводу діяльності міських (районних) методичних кабінетів (центрів) у 2015 році.
3. Підготовка проектів рішень та розпоряджень стосовно організації та забезпечення науково-методичної роботи з педагогічними кадрами області.
4. Експертиза заяв навчальних закладів про присвоєння статусу експериментальних регіонального рівня.
5. Експертиза навчальних програм тренувальних зборів учнів до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.