Січень 2016 

 1. Про затвердження складу науково-методичної ради на 2016 рік.
 2. Про затвердження плану роботи науково-методичної ради на 2016 рік.
 3. Про підготовку проектів рішень і розпоряджень стосовно організації та забезпечення науково-методичної роботи з педагогічними кадрами області.
 4. Про організацію роботи регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних та педагогічних працівників Луганської області.
 5. Про експертизу матеріалів, наданих для участі в Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016».
 6. Про розгляд навчальної програми курсу за вибором «Подорожуємо до Сполучених Штатів Америки» для учнів 8-10 класів Кремінської школи-гімназії Луганської області.

 

Березень 2016 

 1. Про експертизу навчального посібника «Узелки на память» учителя російської мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Гриньової Л.Г.
 2. Про розгляд матеріалів за результатами виявлення, вивчення, узагальнення передового педагогічного досвіду в освітніх закладах Луганської області кафедрами інституту (соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання та природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання).
 3. Про атестацію методистів інституту в 2016 році.
 4. Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.
 5. Про експертизу навчальних програм тренувальних зборів учнів до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Червень 2016 

 1. Про розгляд методичних матеріалів за результатами роботи авторських педагогічних майстерень та творчих груп педагогічних працівників.
 2. Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників закладу в 2017 році.
 3. Про підготовку інструктивно-методичних листів, методичних рекомендацій та навчально-методичних посібників на допомогу педагогічним працівникам області щодо актуальних питань організації навчально-виховного процесу у 2016-2017 навчальному році.
 4. Про участь регіональної школи новаторства керівних, науково-педагогічних працівників Луганської області в роботі червневих студій всеукраїнської школи новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної педагогічної освіти.
 5. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи ДНЗ № 4 «Теремок» Старобільської міської ради за темою «Особистісний розвиток дитини», Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради за темою «Освіта для демократичного громадянства», Валуйської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Станично-Луганського району Луганської області за темою «Педагогічна система формування здорового способу життя в учнів сільської школи».  
 6. Про експертизу заявок Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради, Чмирівського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» Старобільської районної ради про отримання статусу експериментальних навчальних закладів регіонального рівня.

Вересень 2016

 1. Про аналіз матеріалів співробітників інституту, надрукованих у педагогічних виданнях, та виявлення перспективних науково-методичних тем для впровадження в навчальний процес КПК.
 2. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи Попаснянською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 Попаснянської районної ради за темою «Впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес».
 1. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів-ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради» за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості»

Листопад 2016

 1. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в Лисичанській багатопрофільній гімназії Лисичанської міської ради за темою «Соціально-психологічні засади формування медіакультури особистості».
 2. Про розгляд матеріалів за результатами виявлення, вивчення, узагальнення передового педагогічного досвіду в освітніх закладах Луганської області кафедрами інституту (управління освітою та педагогіки та психології)
 3. Про участь педагогічних працівників у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності: «Учитель року», «Творчий учитель – обдарований учень», «Парк педагогічної майстерності», «Учитель-новатор», «Панорама творчих уроків» тощо.
 4. Про експертизу заяв навчальних закладів про отримання статусу експериментальних регіонального рівня (за потребою).

Грудень 2016

 1. Про експертизу науково-методичного супроводу кафедрами інституту діяльності творчих груп педагогів та авторських педагогічних майстерень.
 2. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 м. Сєвєродонецька Луганської області за темою «Виховання в учнів 1-11-х класів моральних цінностей у навчальній та позаурочній діяльності».
 3. Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи в КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 12 «Малюк» Сєвєродонецької міської ради за темою «Розвиток інформативної компетентності дітей дошкільного віку засобами інформаційно-комунікативних технологій».
 4. Про підсумки роботи науково-методичної ради у 2016 році.