Січень

1.Про затвердження складу науково-методичної ради на 2018 рік

2.Про затвердження плану роботи науково-методичної ради на 2018 рік.

3.Про результати діяльності обласних творчих груп та авторських педагогічних майстерень вчителів за 2017 рік та обґрунтування роботи творчих груп та авторських педагогічних майстерень вчителів на 2018 рік.

4.Про науково-методичний супровід усеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів учнівської творчості у 2017/2018 навчальному році.

5.Про науково-методичний супровід ІІ етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

6.Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи: Нижньодуванської ЗОШ І–ІІІ ступенів Сватівської районної ради за темою «Створення освітнього середовища для виявлення та розвитку індивідуальних здібностей особистості в системі виховної роботи в урочній і позаурочній діяльності міжшкільного освітнього округу»; Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради за темою «Формування громадянських якостей особистості колегіанта як громадянина України й глобалізованого світу в системі міжнародної діяльності НВК».

7.Про експертизу матеріалів, наданих для участі у ІХ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018».

8.Про експертизу рукописів (робочих зошитів «Азбука споживача» (перший рік навчання та другий рік навчання) авторів О. І. Назарко, Д. І. Борисенко, вчителів Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради.

Березень

1.Про атестацію методистів інституту в 2018 році.

2.Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи КЗ «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик» Рубіжанської міської ради Луганської області за темою «Навчально-реабілітаційний центр як педагогічна система соціалізації дітей з особливими освітніми процесами».

3.Про експертизу навчально-методичних посібників та використання у закладах освіти.

Травень

1.Про підготовку інструктивно-методичних листів, методичних рекомендацій на допомогу педагогічним працівникам області щодо актуальних питань організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році.

2.Про науково-методичний супровід реалізації державних та обласних/регіональних цільових програм.

3.Про експертизу матеріалів співробітників Луганського ОІППО, наданих на Дев’ятий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти.

4.Про експертизу освітніх програм, навчальних, навчально-методичних посібників, електронних посібників і надання рекомендацій щодо отримання грифів до друку та використання у закладах освіти.

5.Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи: Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 2 Рубіжанської міської ради за темою «Формування міжкультурно орієнтованої особистості в педагогічній системі Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 2»; КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 8» за темою «Використання сервісів Web0 в освітню діяльність школи»; Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради за темою «Сучасні умови розвитку здоров’язбережувального середовища в навчально-виховного просторі школи».

Червень

1.Про експертизу заяв закладів освіти щодо отримання статусу експериментальних регіонального рівня.

1.Про результати науково-методичної діяльності кафедр інституту за І півріччя.

2.Про експертизу матеріалів, наданих для участі в Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2018».

3.Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників закладу в 2018 році.

4.Про експертизу заяв закладів освіти про отримання статусу експериментальних регіонального рівня (за потребою).

5.Про експертизу освітніх програм, навчальних, навчально-методичних посібників, електронних посібників і надання рекомендацій щодо отримання грифів до друку та використання у закладах освіти (за потребою).

6.Про впровадження STEM-освіти в закладах освіти Луганської області.

Листопад

1.Про реалізацію проектів професійного розвитку та педагогічних кадрів у 2018 році та розробку програм на 2019 рік.

2.Про результати роботи обласних творчих груп та авторських педагогічних майстерень у 2018 році та плани роботи на 2019 рік.

3.Про експертизу матеріалів за результатами завершення дослідно-експериментальної роботи: Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кремінської районної ради за темою «Психолого-педагогічні умови розвитку психологічної культури школярів у навчально-виховному процесі ЗНЗ»; КДНЗ «Ластівка» Міловської селищної ради Луганської області за темою «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі як умова повноцінного фізичного розвитку дитини»; Тошківського НВК ЗНЗ-ДНЗ Попаснянської міської ради Луганської області за темою «Виховання основ етичної культури в школярів у навчально-виховному процесі»; Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кремінської районної ради за темою «Розвиток здоров’язбережувальної компетентності учасників навчально-виховного процесу засобами здоров’язбережувальних, оздоровчих технологій та технологій навчання здоров’я»;

6.Про аналіз та узгодження планів роботи кафедр інституту на 2019 рік.

7.Про звіт методистів кафедр щодо науково-методичного супроводу підвищення професійної майстерності педпрацівників за 2018 рік.

8.Про результати роботи науково-методичної ради у 2018 році.