Розвиток професійних компетентностей вчителів географії через використання ІКТ»

для вчителів географії

ПІБ Заклад освіти Посада
1

Артеменко

Ольга Андріївна

Попаснянської гімназії № 20 Попаснянської районної ради учитель географії
2

Болотіна

Ольга Василівна

КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I–III ст.» учитель географії
3

Вербецька

Наталія Юріївна

Опорний ЗЗСО І–ІІІ ступенів «Чмирівський ліцей» Чмирівської сільської ради учитель географії
4

Гончарова

Марина Михайлівна

Біловодської гімназії Біловодської районної ради учитель географії
5

Гребенюк

Наталія Василівна

Cередньої загальноосвітньої школа I–III ступенів № 13 міста Сєвєродонецька учитель географії
6

Гречишкін

Володимир Іванович

КЗ «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів» учитель географії
7

Гурба

Надія Іванівна

КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І–ІІІ ст. № 13» учитель географії
8

Забірко

Інна Вікторівна

Лисичанської загальноосвітньої школа І–ІІІ ст. № 26 учитель географії
9

Іваннікова

Любов Іванівна

Попаснянської гімназії № 20 Попаснянської районної ради  учитель географії
10 

Левченко

Ірина Михайлівна

 Опорного навчального закладу «Гірська багатопрофільна гімназія» Попаснянської районної ради  учитель географії
11

Мірошниченко

Лариса Іванівна

Троїцький ліцей Троїцької селищної ради учитель географії
12

Назарько

Марина Олександрівна

Комунального НВК «Рубіжанський ліцей» учитель географії
13

Сарана

Наталiя Сергiївна

КНВК «Школа-дитячий садок» м. Рубiжного учитель географії
14

Семененко

Юлія Ігорівна

Рубіжанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 9 учитель географії
15

Стаднікова

Тетяна Іванівна

Сватівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. № 1 учитель географії
16

Фоменко

Вікторія Ігорівна

Біловодської гімназії Біловодської районної ради учитель географії
17

Хорошевська

Світлана Григоріївна

Євсузький ЗЗСО I–III ст. Біловодської селищної ради учитель географії
18

Хрипко

Ірина Петрівна

КЗ «Мусіївський НВК «ДНЗ  «Калинка» – Мусіївська загальноосвітня школа І–ІІІ ст.» Міловської районної ради учитель географії

«Фасилітація як ефективний інструмент управління соціальними групами»

для керівників, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, керівників, заступників керівників та вчителів закладів загальної середньої освіти

ПІБ Заклад освіти  Посада
1.

Алієва

Ірина Сергіївна

Середня загальноосвітня школи І–ІІІ ступенів № 1 міста Сєвєродонецька Луганської області заступник директора з навчально-виховної роботи
2.

Банченко

Ольга Сергіївна

КЗ «Лисичанська ЗОШ І–ІІІ ст. № 30 Лисичанської міської ради Луганської області»

практичний психолог
3.

Бережна

Наталія Василівна

Комунальна організація (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Луганської області

завідувач відділу з позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом
4.

Войтенко

Світлана Миколаївна

Міловська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Міловської районної ради заступник директора з навчально-виховної роботи
5.

Воробйова

Ірина Cергіївна

КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–ІІІ ступенів»

соціальний педагог
6.

Мосяж

Лариса Олександрівна

КЗ «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I–III ступенів»

заступник директора з науково-методичної роботи КЗ
7.

Землянуха

Оксана Юріївна

КЗ «Дошкільний навчальний заклад № 1 «Ластівка» Кремінської міської ради

вихователь-методист
8.

Калашник

Наталія Євгеніївна

Сватівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 заступник директора з виховної роботи
9.

Савінова

Галина Степанівна

КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Попаснянської районної ради Луганської області»

директор
10. 

Северін

Валентина Анатоліївна
Комишуваський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Попаснянської міської ради заступник директора
11. 

Тетюра

Микола Володимирович

Лисичанська загальноосвітня школа І–ІІ ступенів № 24 практичний психолог/соціальний педагог
 12.

Юр’єва

Людмила Володимирівна
КЗ дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 9 «Дельфін» управління освіти Рубіжанської міської ради вихователь-методист
13. 

Ялинич

Олена Володимирівна

 

Сватівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2 Сватівської районної ради Луганської області

заступник директора з навчально-виховної роботи 
 14.

Мілютіна

Наталія Григоріївна 

Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 38 «Росиночка» Сєвєродонецької міської ради  завідувач 
 15  

Фесенко

Ірина Анатоліївна

 Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Рубіжанської міської ради Луганської області  заступник директора з виховної роботи
16.

Сєліхова

Олена Ростиславівна

КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 19 «Ластівка» Сєвєродонецької міської ради Луганської області завідувач

 


«Мистецтво в контексті реалізації ідей Концепції «Нова українська школа» 

для вчителів початкових класів, які викладають інтегрований курс «Мистецтво»

з/п

ПІБ Заклад освіти Посада
1

Ахтирська

Юлія Ігорівна

Середня загальноосвітня школи І–ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області педагог-організатор
2

Бєденко

Наталія Миколаївна
Середня загальноосвітня школи І–ІІІ ступенів № 1 міста Сєвєродонецька Луганської області учитель
3

Гапич

Валентина Василівна
Сватівської загальноосвітньої школа І–ІІІ ступенів № 1 Сватівської районної ради Луганської області учитель
4

Деркач

Євгенія Геннадіївна
Стрільцівська філія ОНЗ «Міловська гімназія» Міловської районної ради учитель початкових класів
5

Заєць

Галина Петрівна

Штормівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради учитель початкових класів
6

Засько

Наталія Михайлівна
Литвинівський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Біловодської селищної ради учитель початкових класів
7

Колпакова

Олена Миколаївна
Середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 міста Сєвєродонецька учитель початкових класів
8

Лисенко

Ірина Іванівна

Вовчоярівський «НВК (ЗНЗ І–ІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)» Попаснянської районної ради учитель початкових класів

Лисовець

Аліна Валентинівна
Попаснянської гімназії № 20 Попаснянської районної ради Луганської області учитель мистецтва
10 

Лукащук

Наталія Іванівна

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді методист, керівник гуртка
11 

Манжула

Марина Ігорівна

Золотарівська філія Білогорівської ЗОШ I–III ст. Попаснянської районної ради учитель початкових класів
12

Парамонова

Наталія Павлівна

Лисичанська ЗОШ № 26 Лисичанської міської ради учитель біології
 13

Сиухіна

Олена Миколаївна

 КЗ «НВК І–ІІ ступенів -ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради  учитель
 14

Сусоєва

Олена Олексіївна

 Комунальний заклад «Мусіївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад «Калинка» - Мусіївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Міловської районної ради учитель початкових класів
 15

Ткаченко

Тетяна Василівна

Гречишкінська ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради учитель початкових класів
 16

Філенко

Олена Миколаївна
загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів с. Лисичанського Попаснянської районної ради учитель початкових класів
 17

Фоменко

Руслана Іванівна

 Тошківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад–Дошкільний навчальний заклад» Попаснянської районної ради Луганської області» учитель початкових класів
 18

Худолій

Галина Володимирівна

НВК Новоохтирська ЗОШ І–ІІІ ст.- ДНЗ Новоайдарського району Луганської області учитель початкових класів
 19

Шершньова

Світлана Вікторівна

середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 12 міста Сєвєродонецька учитель початкових класів