ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Луганський ОІППО (номінація «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів»).

2. Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів»).

3. Середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецьк Луганської області (номінація «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації»).

4. Комунальний заклад «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик» (номінація «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами»).

5. Комунальний заклад позашкільної освіти центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді м. Сєвєродонецьк (номінація «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради Луганської області (номінація «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»).

2. Середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №11 м. Сєвєродонецьк Луганської області (номінація «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»).

БРОНЗОВОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №10 Сєвєродонецької міської ради (номінація «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації»).

2. Комунальна установа «Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради» (номінація «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти»).

ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради (номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»).

2. КУ «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» (номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»).

3. Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради (номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»).

4. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради (номінація «Використання комплексу ІКТ, програм і рішень для підвищення освіти»).

5. Золотівську багатопрофільну гімназію Попаснянської районної ради (номінація «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах»).

6. КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» (номінація «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти»).

7. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1КЗ «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик»» (номінація «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти»).

БРОНЗОВОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Бориківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Сєвєродонецької міської ради (номінація «Інновації закладів освіти в троботі з молоддю в позанавчальний час»).

2. Біловодська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів (номінація «Використання комплексу ІКТ, програм і рішень для підвищення освіти»).

 

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ЛІДЕР СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» ЗА ПЕРЕМОГУ У ФЕСТИВАЛІ ПРЕЗЕНТАЦІЙ ТВОРЧИХ ДОСЯГНЕНЬ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ШКІЛ УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ:

1. КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради» (номінація «Хмарні сервіси в освіті»).

2. КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» (номінація «Формування медіакультури особистості засобами практичної медіаосвіти»).

3. Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради (номінація «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів»).

4. Рубіжанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8 Рубіжанської міської ради (номінація «Педагогічні умови формування екологічної свідомості школярів»).

5. Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради (номінація «Освіта для демократичного громадянства»).

6. Рубіжанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради (номінація «Сучасні умови розвитку здоров’язбережувального середовища в навчально-виховному просторі школи»).

ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури»).

2. Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Берізка» Білокуракинської районної ради Луганської області (номінація «Сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти»).

3. Рубіжанську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 7 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Соціальне партнерство в контексті модернізації національної освіти»).

4. Попаснянську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 21 Попаснянської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах»).

5. Лисичанську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Сучасні інфрмаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику»).

6. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 15 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»»).

7. Красноріченську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»»).

ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»»).

ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

2. Рубіжанську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

3. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

4. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

5. Марківську гімназію Марківської районної державної адміністрації Луганської області (номінація «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Сватівську загальноосвітню школу  І–ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді»).

2. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Упровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу»).

 ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Психологічна допомога постраждалим в АТО ті їх сім’ям»).

2. Комунальну установу «Сватівський районний методичний кабінет» Луганської області (номінація «Інновації в підвищені професійної компетентності педагога»).

Сертифікат доповідача семінару-тренінгу отримала завідуюча, Гайдидей Олександра Вікторівна.

3. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Інновації у сторенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу»).

4. Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» (номінація «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»).

Сертифікат доповідача круглого столу отримала директор, Боровкова Світлана Валентинівна.

5. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька, Луганської області (номінація «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»).

6Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області (номінація «Інновації в діяльності закладів освіти з підтримки молодих науковцій, талановитих студентів, учнів»).

7Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Яблучко» управління освітою Рубіжанської міської ради (номінація  «Науково-методичний та організаційний супровід упровадження інноваційних підходів у систему екологічної освіти»).

Сертифікат доповідача круглого столу отримала завідуюча, Жигаліна Галина Іванівна.

 

ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька, Луганської області (номінація «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»).

2. Ліснополянська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Марківської районної державної адміністрації Луганської області (номінація «Розробка та впровадження в освітню практику інноваційних технологій, технічних засобів навчання, проектів, програм і рішень»).