ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради (номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»).

2. КУ «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» (номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»).

3. Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради (номінація «Інновації закладів освіти в роботі з молоддю в позанавчальний час»).

4. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради (номінація «Використання комплексу ІКТ, програм і рішень для підвищення освіти»).

5. Золотівську багатопрофільну гімназію Попаснянської районної ради (номінація «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах»).

6. КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» (номінація «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти»).

7. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1КЗ «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик»» (номінація «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти»).

БРОНЗОВОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Бориківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Сєвєродонецької міської ради (номінація «Інновації закладів освіти в троботі з молоддю в позанавчальний час»).

2. Біловодська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів (номінація «Використання комплексу ІКТ, програм і рішень для підвищення освіти»).

 

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ЛІДЕР СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» ЗА ПЕРЕМОГУ У ФЕСТИВАЛІ ПРЕЗЕНТАЦІЙ ТВОРЧИХ ДОСЯГНЕНЬ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ШКІЛ УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ:

1. КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради» (номінація «Хмарні сервіси в освіті»).

2. КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» (номінація «Формування медіакультури особистості засобами практичної медіаосвіти»).

3. Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради (номінація «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів»).

4. Рубіжанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8 Рубіжанської міської ради (номінація «Педагогічні умови формування екологічної свідомості школярів»).

5. Лисичанський багатопрофільний ліцей Лисичанської міської ради (номінація «Освіта для демократичного громадянства»).

6. Рубіжанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради (номінація «Сучасні умови розвитку здоров’язбережувального середовища в навчально-виховному просторі школи»).

ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури»).

2. Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Берізка» Білокуракинської районної ради Луганської області (номінація «Сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти»).

3. Рубіжанську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 7 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Соціальне партнерство в контексті модернізації національної освіти»).

4. Попаснянську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 21 Попаснянської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах»).

5. Лисичанську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Сучасні інфрмаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику»).

6. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 15 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»»).

7. Красноріченську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»»).

ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»»).

ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

2. Рубіжанську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 10 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

3. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

4. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 18 м. Сєвєродонецька Луганської області (номінація «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді»).

5. Марківську гімназію Марківської районної державної адміністрації Луганської області (номінація «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНО:

1. Сватівську загальноосвітню школу  І–ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради Луганської області (номінація «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді»).

2. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Упровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу»).

 ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Психологічна допомога постраждалим в АТО ті їх сім’ям»).

2. Комунальну установу «Сватівський районний методичний кабінет» Луганської області (номінація «Інновації в підвищені професійної компетентності педагога»).

Сертифікат доповідача семінару-тренінгу отримала завідуюча, Гайдидей Олександра Вікторівна.

3. Лисичанську багатопрофільну гімназію Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Інновації у сторенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу»).

4. Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс школа І–ІІ ступенів – ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» (номінація «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»).

Сертифікат доповідача круглого столу отримала директор, Боровкова Світлана Валентинівна.

5. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька, Луганської області (номінація «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»).

6Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей Сєвєродонецької міської ради Луганської області (номінація «Інновації в діяльності закладів освіти з підтримки молодих науковцій, талановитих студентів, учнів»).

7Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Яблучко» управління освітою Рубіжанської міської ради (номінація  «Науково-методичний та організаційний супровід упровадження інноваційних підходів у систему екологічної освіти»).

Сертифікат доповідача круглого столу отримала завідуюча, Жигаліна Галина Іванівна.

 

ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО:

1. Середню загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецька, Луганської області (номінація «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України»).

2. Ліснополянська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Марківської районної державної адміністрації Луганської області (номінація «Розробка та впровадження в освітню практику інноваційних технологій, технічних засобів навчання, проектів, програм і рішень»).