ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Луганський ОІППО (номінація «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів»).

2. Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради Луганської області (номінація «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів»).

3. Середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 м. Сєвєродонецьк Луганської області (номінація «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації»).

4. Комунальний заклад «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр «Кришталик» (номінація «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами»).

5. Комунальний заклад позашкільної освіти центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді м. Сєвєродонецьк (номінація «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»).

СРІБНОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради Луганської області (номінація «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»).

2. Середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №11 м. Сєвєродонецьк Луганської області (номінація «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»).

БРОНЗОВОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №10 Сєвєродонецької міської ради (номінація «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації»).

2. Комунальна установа «Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради» (номінація «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти»).