Головну нагороду IX Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – 2018» отримав Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (номінація «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу»).
  1. Попаснянська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 21 Попаснянської районної ради (номінація  «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу»).
  2. Комунальний заклад «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І–III ступенів» Луганської області (номінація  «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу»).
  3. Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 14 «Білочка» Сєвєродонецької міської ради (номінація  «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»).
  4. Кремінська школа-гімназія Кремінської районної ради (номінація  «Застосування інноваційних технологій SТЕМ-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді»).
  5. Золотівська багатопрофільна гімназія Попаснянської районної ради Луганської області (номінація  «Застосування інноваційних технологій SТЕМ-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді»).

СРІБНИМИ МЕДАЛЯМИ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Луганська обласна психолого-медико-педагогічна консультація (номінація «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку в соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами»).
  2. Рубужанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу»).

БРОНЗОВОЮ МЕДАЛЛЮ НАГОРОДЖЕНІ:

1. Рубіжанська загальноосвітня школа І–Ш ступенів № 8 Рубіжанської міської ради Луганської області (номінація «Впровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників»).
  2. Опорний навчальний заклад «Золотівська загальноосвітня школа І–III ступенів № 5 Попаснянської районної ради Луганської області» (номінація «Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання»).