«Реалізація концепції  «Безпечна і дружня до дитини школа»

Термін роботи творчої групи: 2018 (ІІІ)-2019 (XII)

Керівник групи:  

 

ГАЛУШКО

Світлана Василівна

методист кафедри управління освітою ЛОІППО 

 

Члени групи:

ЄГОРОВА

Надія Миколаївна

заступник директора з ВР Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області

БЕРЕЖНА

Інна Михайлівна

заступник директора з НВР Комунальний заклад "Петропавлівська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області"

ПАВЛОВА

Наталія Петрівна 

заступник директора з ВР Попаснянської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 1 Попаснянської районної ради Луганської області

ГАВРИЛЮК

Антоніна Олексіївна

заступник директора з НВР КЗ  «Лисичанська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради Луганської області»

СИЧОВА

Інна Володимирівна

практичний психолог Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Сватівської районної ради Луганської області

КАТЕГОРІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ

Заступники директорів з НВР та ВР, практичні психологи

МЕТА ТВОРЧОЇ ГРУПИ Розробка методичних рекомендацій щодо створення безпечного фізичного і психосоціального середовища   в закладі освіти
ЗАВДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ Упровадження концепції «Безпечна та дружня до дитини школа» в пілотних закладах освіти Луганської області

Кінцевий результат роботи творчої групи

Методичні рекомендації з  формування безпечного фізичного і психосоціального     середовища   в закладі освіти

ЗМІСТ РОБОТИ ГРУПИ

1 засідання: червень  2018

Тема: «Визначення рівня безпеки закладів освіти в контексті реалізації концепції «Безпечна і дружня до дитини школа». Опрацювання діагностичного інструментарію для створення профілю школи.

2 засідання: листопад 2018

Тема: «Створення захисного та сприятливого фізичного і психосоціального середовища в закладі загальної середньої освіти».

Збір матеріалів для методичних рекомендацій з формування безпечного фізичного і психосоціального середовища в закладі освіти.

3 засідання: березень 2019

Тема: «Навчання учнів життєвим навичкам на засадах компетентнісного підходу як складова реалізації концепції «Безпечна і дружня до дитини школа».  Відбір матеріалів для методичних рекомендацій з питань навчання учнів життєвим навичкам.

4 засідання: вересень 2019

Тема: «Визначення ефективних форм і методів роботи закладу загальної середньої освіти з упровадження концепції «Безпечна і дружня до дитини школа».

Узагальнення та підготовка методичних матеріалів до видання.