КАФЕДРА ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

Байдик Віта Володимирівна – завідувач кафедри управління освітою,  кандидат психологічних наук. Тренер-педагог Нової української школи, тренер національної тренерської мережі «Ла Страда – Україна».

Автор понад 40 публікацій, зокрема статей у наукових фахових виданнях із психології та журналах, унесених до міжнародних наукометричних баз даних; автор двох монографій, 5 навчально-методичних посібників.

Коло наукових інтересів: соціальна психологія та психологія соціальної роботи; проблеми професійного здоров’я працівників закладів освіти.

Цимбал Ірина Іванівна – доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент. Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Касьянова Ольга Володимирівна – доцент кафедри управління освітою, кандидат педагогічних наук, доцент. Автор 40 публікацій, серед яких: 12 статей у фахових виданнях; 7 навчальних посібників для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації; 10 науково-методичних посібників.

Коло наукових інтересівкомпетентнісний підхід у навчальному процесі; управління інноваційними процесами в освітніх закладах; управлінська культура керівника закладу освіти; компетентнісний потенціал педагогічних технологій.

Журба Микола Анатолійович – професор кафедри управління освітою, доктор філософських наук. Головний редактор наукового журналу «Virtus». Автор понад 100 публікацій навчально-методичного та наукового характеру, серед яких: 3 монографії, 2 навчальні посібники з грифом МОН України, 28 збірників наукових праць за загальною редакцією автора, 43 фахові статті, 40 тез доповідей на науково-практичних конференціях різного рівня.

Коло наукових інтересів: загальні проблеми сучасної філософії культури, філософської антропології та філософії освіти; онтологічні, метафізичні, аксіологічні аспекти віртуалістики та проблеми буття людини в інформаційному суспільстві.

Калько Ірина Василівна – доцент кафедри, кандидат педагогічних наук. Автор 11 навчально-методичних посібників, 3 навчальних посібників для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації, 64 публікацій (з них 18 надруковано у фахових виданнях, а також у періодичному виданні, який включений до наукометричної бази Scopus).

Коло наукових інтересів: формування гендерної культури сучасної молоді.

Столбун Наталія Олександрівна – методист (діяльність працівників психологічної служби системи освіти).

Коло наукових інтересів: методичний супровід діяльності фахівців соціально-психологічної служби закладів освіти з питань комплексної роботи з сім'єю, що опинилась у СЖО, у роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Лазарєва Світлана Вікторівна – методист. Здійснює науково-методичний супровід діяльності заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників закладів загальної середньої освіти з питань виховання молодого покоління; надає допомогу методистам закладів позашкільної освіти щодо організації виховної роботи; опікується питаннями професійного розвитку керівників гуртків; забезпечує взаємодію кафедри управління освітою з методистами  районних (міських) методичних кабінетів (центрів) щодо питань організації виховної роботи в закладах освіти.

Коло професійних інтересів: національно-патріотичне виховання дітей і молоді.

Проніна Олена Владиславівна – асистент кафедри, методист. Опікується питаннями викладання предметів духовно-морального спрямування; здійснює науково-методичний супровід діяльності шкільних бібліотекарів.

Коло професійних інтересів: формування в учнівської молоді морально-духовних ціннісних орієнтацій та медіакомпетентності.

Міняйло Вікторія Анатоліївна – методист, відповідальна за організацію та проведення моніторингу  якості освіти, технічний адміністратор регіонального вузла ІВС «Освіта».

Коло професійних інтересів: нормативно-правове забезпечення освітнього процесу закладів освіти щодо використання інформаційних технологій.

Савенко Любов Миколаївна – методист, учитель вищої категорії, учитель-методист, відповідальна за організацію та проведення моніторингу якості освіти в освітніх закладах області. Регіональний координатор проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA.

Коло професійних інтересів: управлінський супровід усеукраїнського та міжнародного моніторингу якості освіти та ЗНО; отримання якісної освіти в сільській місцевості в умовах децентралізації.

КАФЕДРА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ

КАФЕДРА ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН ТА МЕТОДИКИ ЇХ ВИКЛАДАННЯ