19 березня - останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Донецький регіональний центр продовжує опрацьовувати документи, однак за умови, що вони відправлені в установлені терміни. Документи, надіслані після 19 березня, опрацьовуватися не будуть.

Стан опрацювання документів майбутні учасники ЗНО можуть перевірити на онлайн-сервісі Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом сертифіката.

У разі необхідності, учасники можуть унести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації до 2 квітня 2018 року. Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни» на Українському центрі оцінювання якості освіти. Вам потрібно створити новий пакет реєстраційних документів, вклавши в нього отриманий раніше сертифікат.

Станом на 19 березня в Донецькій і Луганській областях для участі в ЗНО зареєстровано 17 188 абітурієнтів, які складатимуть тестування з української мови і літератури. Також маємо 89,68 % зареєстрованих на складання ЗНО з історії України, 70,3 % - з математики, 46,28 % - з англійської мови та географії.

PISA – Програма міжнародного оцінювання учнів (Programme for International Student Assessment). Створена за ініціативою Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) (Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD) та партнерів цієї організації. Програма спрямована  на оцінювання освітніх систем різних країн світу на підставі тестування 15-річних учнів/студентів.

PISA –  унікальний проект, що дає можливість оцінити компетентності учнів/студентів, які закінчують навчання в основній школі, із читання, математики та природничо-наукових дисциплін. Ці компетентності прямо не пов’язані з оволодінням шкільною програмою, разом із тим рівень їх сформованості засвідчує здатність учнів/студентів успішно навчатися й бути конкурентноздатними в сучасному інноваційному суспільстві – генерувати нові ідеї, розвивати власну систему знань, застосовувати її для вирішення актуальних, особистісно й суспільно значущих проблем.

Міністерство освіти і науки запрошує усіх бажаючих долучитись до групи експертів, які будуть проводити аналіз електронних версій проектів підручників для 1-х класів.

Проведення відповідного конкурсу планується провести у березні-червні 2018 року.

Учасникам експертної групи необхідно мати відповідну вищу освіту. Окрім того, вони мають володіти методиками викладання предметів у початкових класах.

Долучитись до команди експертів можуть: науковці, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, психологи, дизайнери та фахівці з антидискримінаційної експертизи.

Остаточне рішення щодо списку кандидатів, які братимуть участь у експертній оцінці підручників, ухвалить комісія з відбору експертів.

Для участі в роботі експертної групи претенденти мають зареєструватись на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Зареєструватись можна за посиланням...