В Україні стартувала підготовка до проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. Упродовж минулого місяця у п’ятьох регіональних центрах оцінювання якості освіти – Харківському, Львівському, Івано-Франківському, Київському та Херсонському – було проведено інформаційні наради за участі національного координатора Програми, начальника відділу досліджень та аналітики Українського центру оцінювання якості освіти Tetiana Vakulenko, фахівців відділу досліджень та аналітики УЦОЯО Віктора Гороха і Світлани Ломакович, співробітників регіональних центрів, регіональних координаторів дослідження, представників інститутів післядипломної педагогічної освіти й департаментів освіти і науки в областях, а також учителів.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти, 22 грудня 2016р.

Основне завдання таких нарад – поширити вичерпну інформацію про мету й засади дослідження PISA, принципи формування вибірки та тестових завдань, виявити можливі ризики проведення дослідження в Україні та обговорити план підготовки.
Наступні наради буде проведено в Одеському, Дніпропетровському, Вінницькому та Донецькому (м. Слов’янськ) регіональних центрах оцінювання якості освіти протягом січня та лютого.
Докладніше про Програму PISA, особливості підготовки та проведення дослідження в Україні, зразки тестових завдань тощо – на офіційному сайті PISA-2018 в Україні.