Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проходити з 3 по 12 липня 2017 року. Учасниками додаткової сесії є:

1. Окремі категорії осіб, які не мали можливості зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період.
Для них було організовано додатковий період реєстрації з 03 по 19 травня 2017 року за допомогою сервісу Українського центру оцінювання якості освіти.

2. Учасники, які були зареєстровані в основний період, але не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО

До уваги учасників основної сесії ЗНО, які надали заяву на участь у додатковій сесії!
Рішення регламентної комісії регіонального центру:
Українська мова і література:
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Англійська мова:
Додаток 1
Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 533), повідомлення про місце та час додаткової сесії ЗНО розміщується у вигляді запрошень – перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного предмета.
 
Категорії осіб, які можуть надати заяву на участь у додатковій сесії Умови подання документів та орієнтовний перелік документів для підтвердження
1. Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути (хвороба, смерть рідних по крові або шлюбу, стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення ЗНО з певного предмета під час основної сесії, викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення ЗНО, що трапилось не раніше ніж за 5 календарних днів до проведення ЗНО з певного предмета) або у зв’язку з участю в міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах). Протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета (включаючи день проведення) повинні подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, а також один із документів для підтвердження достовірності фактів та обставин, що дають можливість взяти участь у додатковій сесії (залежно від причини неучасті)..
2. Особи, які брали участь в основній сесії ЗНО, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через різке погіршення стану здоров’я (або внаслідок обставин, що виникли в пункті проведення ЗНО), і бажають пройти ЗНО з цього предмета під час додаткової сесії. Протягом п’яти робочих днів із дня проведення ЗНО з певного предмета подати до регламентної комісії заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного предмета під час додаткової сесії та завірену копію одного з документів.
3. Особи, які брали участь в основній сесії ЗНО, але стосовно них було допущено порушення процедури проведення ЗНО. У день проведення ЗНО з певного предмета - в пункті проведення ЗНО до моменту виходу з нього подати апеляційну заяву про порушення процедури ЗНО, а також вказати на потребу реєстрації для проходження ЗНО під час додаткової сесії.

Зразок заяви (на кожен предмет у визначені терміни надається окрема заява з повним комплектом документів)

Заява та комплект документів просимо надсилати у відсканованому вигляді, архівом, який підписано прізвищем заявника, на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «Додаткове ЗНО. Прізвище» (для того, щоб документи вчасно були розглянуті регламентною комісією) та одночасно надіслати поштою (регіональний центр рекомендує відправляти адресним відправленням Нової Пошти через короткий термін реєстрації на додаткову сесію) на адресу: Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти, вул. Добровольського, 1, м.Слов’янськ, 84122.
Особи, які проживають в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення або переселилися з них мають право відправляти документи тільки у відсканованому вигляді на електронну адресу регіонального центру Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Увага! Заяви, надані з порушенням терміну приймання заяв та з неповним комплектом документів до розгляду не приймаються.
Інформація про прийняте регламентною комісією рішення щодо участі особи в додатковій сесії (витяг із протоколу) надсилається заявнику не пізніше ніж через три робочих дня після прийняття такого рішення.

Запрошення-перепустки на додаткову сесію ЗНО будуть розміщуватися на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання.