19 березня - останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Донецький регіональний центр продовжує опрацьовувати документи, однак за умови, що вони відправлені в установлені терміни. Документи, надіслані після 19 березня, опрацьовуватися не будуть.

Стан опрацювання документів майбутні учасники ЗНО можуть перевірити на онлайн-сервісі Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом сертифіката.

У разі необхідності, учасники можуть унести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації до 2 квітня 2018 року. Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни» на Українському центрі оцінювання якості освіти. Вам потрібно створити новий пакет реєстраційних документів, вклавши в нього отриманий раніше сертифікат.

Станом на 19 березня в Донецькій і Луганській областях для участі в ЗНО зареєстровано 17 188 абітурієнтів, які складатимуть тестування з української мови і літератури. Також маємо 89,68 % зареєстрованих на складання ЗНО з історії України, 70,3 % - з математики, 46,28 % - з англійської мови та географії.