09 лютого 2018 року на базі Луганського ОІППО відбувся тренінг «На шляху до успіху» для методистів закладів позашкільної освіти Луганської області (тренер - Юлія Андрєєва, методист Сватівського районного молодіжного центру «Слобожанська духовна криниця ім. М. Щепенка».

Тренінг був спрямований на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначеної мети й ефективного застосування технології тайм-менеджменту.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 18 січня 2018 року відбувся обласний семінар-тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів).

Тренінг проводився з метою розвитку професійної компетентності методистів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти Луганської області.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 20 грудня 2017 року відбувся обласний семінар-тренінг «Бібліотренінг як метод промоції дитячого читання» для шкільних бібліотекарів.

Захід сприяв розвитку професійної компетентності бібліотекарів ЗНЗ щодо популяризації читання серед дітей та учнівської молоді в сучасних умовах.

Методист кафедри управління освітою Світлана Лазарєва запропонувала присутнім ознайомитись з правилами роботи семінару. Присутні визначили проблеми, з якими щодня стикаються бібліотекарі у своїй роботі, серед основних – небажання дітей читати та відсутність сучасної дитячої літератури на полицях шкільної бібліотеки.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 23 листопада 2017 року відбувся обласний науково-методичний семінар «Формування ціннісних орієнтацій учнівської молоді в системі діяльності педагогічного колективу».

До роботи семінару запросили класних керівників та педагогів-організаторів навчальних закладів Луганської області.

Завідувач кафедри управління освітою Луганського ОІППО Лариса Михайлова привітала учасників семінару та акцентувала увагу присутніх на морально-духовних ціннісних орієнтаціях особистості, їх сутності та особливості формування в сучасних українських реаліях.