Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 14 березня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування в учнів духовно-моральних цінностей у системі роботи закладів освіти з національно-патріотичного виховання» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Луганської області.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 13 березня 2019 року відбувся обласний науково-методичний семінар «Збереження та зміцнення професійного здоров’я педагогічних працівників» для керівників гуртків закладів позашкільної освіти Луганської області, організований кафедрою управління освітою спільно з кафедрою педагогіки та психології.  

Мета семінару: розвиток професійної компетентності керівників гуртків закладів позашкільної освіти щодо збереження та зміцнення професійного здоров’я  в сучасних умовах освітнього процесу.

У лютому відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для директорів, заступників директорів з НВР, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Новоайдарського району.

Тренінг проводився з метою розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 06 лютого 2019 року відбувся обласний семінар-тренінг «Батьківські збори по-новому» для класних керівників профільних класів закладів загальної середньої освіти Луганської області, організований кафедрою управління освітою.  

Мета обласного семінару-тренінгу – удосконалення професійної компетентності класних керівників щодо організації роботи з батьками засобами міжкультурної комунікації в сучасних умовах.

У грудні відбувся триденний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для заступників директорів та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м. Лисичанська.

Тренінг проводився з метою  розвитку професійної компетентності педагогів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти.