Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 26 жовтня 2017 року відбувся обласний науково-методичний семінар «Роль учнівського самоврядування в організації національно-патріотичного виховання».

До роботи семінару запросили заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів ЗНЗ.

Завідувач кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лариса Михайлова наголосила на актуальності учнівського самоврядування та його ролі в організації національно-патріотичного виховання в навчальному закладі.

Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 21 вересня 2017 року відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Організація виховного процесу у 2017-2018 навчальному році: особливості, проблеми, перспективи» для методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів).

Завідувач кафедри управління освітою ЛОІППО Лариса Михайлова привітала учасників семінару, побажала успіхів й творчої наснаги в роботі, окреслила вектор діяльності методичної служби на місцях, наголосила на актуальності проблеми виховання особистості в сучасному освітньому закладі.