Відповідно до плану роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 лютого 2018 року відбувся обласний тренінг з національно-патріотичного виховання «Я люблю Україну» для методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів).

Тренінг проводився з метою розвитку професійної компетентності методистів щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах суспільно-політичних викликів у закладах освіти Луганської області.

Тренінг провела Світлана Лазарєва, методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО, сертифікований тренер з патріотичного виховання. Під час тренінгу педагоги розглянули патріотизм як суспільну та особистісну цінність, визначили нові акценти національно-патріотичного виховання, зосередили увагу на життєвих цінностях особистості взагалі й на особистих цінностях зокрема.

Лекція-презентація «Сучасні підходи та методи в національно-патріотичному вихованні» дуже зацікавила учасників. Виконуючи вправи «Історична мозаїка», «Патріотичний кросворд», «Діалоги» методисти з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів (центрів) відпрацювали історико-порівняльний, кластерний та наративний методи.

Тренінг пройшов у жвавій та доброзичливій атмосфері. Вправа «Два кольори» допомогла підбити підсумок роботи, визначити нові методичні надбання педагогів та їхній настрій протягом зустрічі.