21 жовтня 2018 року в Кудряшівській загальноосвітній школі Кремінської районної ради відбувся семінар-практикум з національно-патріотичного виховання «Виховання учнівської молоді засобами козацької педагогіки»  для заступників директорів з виховної роботи  та педагогів-організаторів.

У роботі семінару взяли участь методист кафедри управління освітою Луганського ОІППО Світлана Лазарєваметодист Сєвєродонецького методичного центру Тамара Єрмоленко, заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори Сєвєродонецьких закладів освіти.

На традиційному Козацькому колі паланки імені Богдана Хмельницького   в урочистій атмосфері учнів 5 класу прийняли до лав козачат, а першокласників посвятили в кулішата. Козачата склали присягу перед прапором паланки та іконою Святої Покрови. Козацьку спритність, силу та єдність діти показали в спортивних змаганнях. Вони долали «колоду», на швидкість взували  козацькі чоботи, перетягували канат, танцювали й співали. Батьки та односельці голосно та дружно            підтримували козачат з кулішатами  у веселих випробуваннях. На останок козача родина швидко з’їла  смачний куліш,  який зварили батьки.