Конкурси в дії

Відкритий конкурс «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів,

соціальних служб і родин» 

 Головна мета конкурсу полягає в об’єднанні зусиль різних соціальних інституцій задля успішного вирішення актуальних проблем соціалізації дитини в сучасних умовах. Конкурс передбачає створення банку даних авторів та їхніх методичних розробок, програм, проектів, есе; поширення досвіду залучення родин до участі у навчально-виховному процесі; упровадження батьківських ініціатив; створення творчих груп, об’єднань педагогів з іншими фахівцями, які працюють у сфері дитинства, та родинами тощо.
 Конкурс проводиться в чотири етапи з 18 березня 2015 року до 30 вересня 2016 року (загальний термін тривалості – 18 місяців). 1 етап – підготовчий (18 березня 2015 року – 30 червня 2015 року), 2 етап – основний регіональний (1 липня 2015 року – 28 лютого 2016 року); 3 етап – основний усеукраїнський (1 березня 2016 року – 30 серпня 2016 року); 4 етап – підсумковий (1–30 вересня 2016 року).
 До участі в конкурсі запрошуються: керівники навчальних, наукових, науково-методичних закладів та установ; педагогічні працівники всіх типів навчальних закладів; керівники, науково-педагогічні і педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, міських і районних науково-методичних центрів, методичних кабінетів; представники соціальних служб для молоді, служб у справах дітей; представники культурно-освітніх установ, які працюють із родинами; батьки, члени родин; авторські колективи у складі педагогів, фахівців культурно-освітніх закладів, соціальних служб і членів родин.
 Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться в розділі Положення.

Архів конкурсів

Конкурс шкільних проектів для вчителів суспільствознавчих дисциплін

Чеська громадська організація «Асоціація з міжнародних питань, АМО» (www.amo.cz) та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти оголошує конкурс шкільних проектів для вчителів суспільствознавчих дисциплін «Повсякденне життя в СРСР у період 1980–1991 рр.».
Проект має стосуватися таких тем:
1) політичний досвід у 80–х і на початку 90–х рр.; 2) сім’я і побут;
3) молодіжна субкультура; 4) подорожі; 5) робота; 6) освіта;
7) ритуали буденного життя; 8) ЗМІ; 9) важливі феномени періоду; 10) рефлексія «великої історії».
Реєстрація для шкіл та вчителів відбуватиметься до 30.09.2015 р. (потрібно заповнити контактний формуляр на сайті www.ustnayaistoriya.info).
Подача проектів до Луганського ОІППО каб. № 5 або на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (проект для Хайло І. В.)
Подача проектів на конкурс – до 15.11.2015 р.
Роботи мають подаватися в таких форматах:

  1. Аудіо (лише формат mp3);
  2. Відео (лише формат avi);
  3. Текст (лише формат doc).

Шість переможців візьмуть участь в освітній поїздці до Чеської Республіки, де ознайомляться з вивченням новітньої історії в Чехії. До складу журі будуть залучені українські фахівці з історії та організатори конкурсу.
Координатор проекту – методист Луганського ОІППО Хайло Ірина Володимирівна (мобільний телефон 0504742429).