Січень

Науково-практичний семінар «Методика розвитку життєвих компетентностей учнів засобами проектної технології»

Навчально-практичний семінар у рамках проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в дитячих колективах»

Науково-практичний семінар «Дистанційне навчання – технологія Moodle»

Обласний методологічний семінар «Особистість в умовах суспільних трансформацій: результати теоретичних розвідок»

Обласний науково-практичний семінар «Дослідно-експериментальна робота в позашкільному навчальному закладі як засіб зростання професіоналізму педагога й набуття вихованцями важливих компетентностей»

Лютий

Науково-практичний семінар «Торгівля людьми – реальна загроза XXI століття»

Обласний інструктивно-методичний семінар «Компетентнісно зорієнтований підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів ЗНЗ відповідно до нового змісту початкової загальної освіти»

Березень

Науково-методичний семінар «Біологічна освіта в сучасній українській школі»

Квітень

Обласний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми реалізації основних прав і свобод людини та громадянина на сучасному етапі державотворення»

Науково-практичний семінар «Формування соціально-комунікативних умінь у старших дошкільників у процесі театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі»

Обласний науково-методичний семінар «Децентралізація управлінської діяльності у сфері освіти: світовий та вітчизняний досвід»

Науково-практичний семінар «Створення віртуальної спільноти викладачів-предметників навчальних закладів Луганської області в мережі Facebook»

Обласний науково-практичний семінар «Хмарні технології: інноваційні можливості для вчителя інформатики»

2017 рік

Регіональний науково-методичний семінар «Творчі фрагменти роботи з набуття соціально-комунікативних навичок старших дошкільників засобами театралізованої діяльності» (05.04.2017)

Обласний семінар-тренінг у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» «Демократичне врядування в навчальних закладах» (30.03.2017)

Науково-методичний семінар «Біологічна освіта в сучасній українській школі» (29.03.2017)

Обласний науково-практичний семінар «Формування громадянської компетентності в дітей та учнівської молоді засобами позаурочної діяльності» (27.03.2017)

Обласний науково-методичний семінар «Сучасні форми, методи й технології громадянського виховання школярів» (17.03.2017)

Науково-методичний семінар «Формування життєвих компетентностей засобами шкільної економічної освіти» (15.03.2017)

Обласний науково-практичний семінар «Шкільна бібліотека – інформаційно-інтелектуальний центр навчального закладу» (14.03.2017)

Обласний науково-практичний семінар «Інтегрований курс «Культура добросусідства» як інструмент формування соціальної компетентності учнів» (28.02.2017)

Семінар-тренінг «Інноваційні підходи до управління позашкільним навчальним закладом» (14.02.2017)

Всеукраїнський семінар-тренінг «Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді в умовах пограниччя» (13.02.2017)

Презентації до регіонального науково-методичного семінару «Соціалізація дітей дошкільного віку засобами театралізованої діяльності» (11.10.2016)

Презентації до обласного науково-практичного семінару  «Інноваційний розвиток сучасного методичного центру: напрямки, проблеми, перспективи» (19.04.2016)

Матеріали до обласного науково-методичного семінару "Алгоритм виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду" (22.03.2016)

Презентації до обласного науково-практичного семінару "Школи нового типу – провідники інноваційних процесів в освіті» (17.02.2016)

Презентація до семінару "Онлайн-свято Першого дзвоника" (21.01.2016)

Презентація до семінару «Духовно-етичний аспект громадянського виховання підростаючого покоління» (17.01.2016)

Веб-семінар «Про викладання природничо-математичних дисциплін у 2015-2016 навчальному році»