Методичні рекомендації Луганського ОІППО щодо викладання біології та екології у 2018–2019 навчальному році (Лисенко Н. І.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО «Формування в дітей та підлітків громадянської компетентності в діяльності закладу позашкільної освіти» на 2018–2019 навчальний рік (Лазарєва С. В.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО щодо викладання образотворчого мистецтва, музичного мистецтва , інтегрованого курсу «Мистецтво» та предмета «Художня культура» у 2018–2019 навчальному році (Іванова І. Ю.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО щодо впровадження описового формувального оцінювання в освітній процес початкової школи (Ларіонова Н. Б., Стрельцова Н. М.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО щодо впровадження діяльнісного підходу в освітній процес початкової школи (Ларіонова Н. Б., Стрельцова Н. М.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО «Особливості викладання предметів духовно-морального спрямування в умовах нової школи» в 2018–2019 навчальному році (Проніна О. В.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО «Шкільна бібліотека як осередок формування медіаграмотності учнів» на 2018–2019 навчальний рік (Проніна О. В.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО «Організація національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти» на 2018–2019 навчальний рік (Лазарєва С. В.)

Методичні рекомендації Луганського ОІППО щодо викладання предмета «Основи здоров'я» на 2018–2019 навчальний рік (Ефремова О. Г.)