Відділ психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами інституту спеціальної педагогіки НАПН України 18  травня 2018 р. провів усеукраїнський науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний супровід навчання дітей з порушеннями когнітивного розвитку в умовах компетентнісного підходу»У заході взяла участь методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Любов Галенко.

05 травня 2018 року на базі Луганського ОІППО пройшла друга практична частина тренінгу для вчителів логопедів закладів дошкільної освіти за темою «Логопедичний масаж: методика, види та практичне застосування».

На цьому тренінгу тренер Ольга Павленко більше уваги приділила активізуючому масажу (плечового поясу та шиї, артикуляційної мускулатури, масажу в області скронь) та надала рекомендації щодо його впровадження.

На прохання керівників закладів дошкільної освіти м. Сєвєродонецька на базі Луганського ОІППО був організований дводенний тренінг «Логопедичний масаж: методика, види та практичне застосування» для вчителів логопедів (28.04.2018 р. і 05.05.2018 р.).

Кваліфікованим тренером та фахівцем в області логопедії та логопедичного масажу виступила Ольга Павленко, учитель логопед ЗДО № 10 м.  Сєвєродонецька, яка працює за авторською методикою Е.  А. Д’якової з правом практичної роботи.