В Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 08 жовтня 2018 року був проведений тренінг за участю ізраїльських фахівців для працівників інклюзивно-ресурсних центрів та педагогічних працівників інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Донецької та Луганської областей. Від Луганського ОІППО були делеговані методисти кафедри педагогіки та психології Яна Чернишова та Любов Галенко.

Захід був організований Міністерством освіти і науки України спільно з Посольством Держави Ізраїль та в партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV.

Учасники здобули знання та отримали практичні навички, опрацювавши актуальні теми: «Філософія інклюзії та система освіти як частина процесу інтеграції людей з особливими освітніми потребами», «Моделі інклюзії, діагностика та умови успішної інклюзії. Диференційований підхід у системі освіти дітей з особливими потребами», «Складання індивідуальної програми розвитку дитини».