07 лютого 2019 року у закладі дошкільної освіти № 6 «Яблучко» м. Рубіжного продовжився  семінар-тренінг для трьох дошкільних закладів освіти, які долучились до проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище в дитячих садках Донецької і Луганської областей». Тренерами виступили методисти кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Чумак і Любов Галенко.

У заході взяли участь 30 осіб, з них: 10 батьки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в цьому дошкільному закладі освіти, адміністрація та педагоги.

Під час роботи були висвітлені актуальні теми,  знайомство з якими дозволяє усім учасникам освітнього процесу долучатись до інклюзивного навчання та ефективного впровадження.

Тренерами Наталією Чумак та Любов’ю Галенко були опрацьовані наступні модулі: «Інклюзивне навчання у сучасному освітньому середовищі: основні підходи і бачення», «Асистент вихователя. Основні завдання та функції. Особливості співпраці в команді», «Індивідуальна програма розвитку для дітей з особливими освітніми потребами».

Заклад дошкільної освіти № 5 «Яблучко» м.  Рубіжного впроваджує інклюзивну освіту тільки два роки, тому надана тренерами інформація виявилась  суттєвою підтримкою. По завершенню семінару-тренінгу директор дошкільного закладу висловила вдячність тренерам за отриману інформацію, а батьки та педагоги – бажання продовжити співпрацю щодо розвитку інклюзивної освіти в закладі.