Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Підсумкова очна сесія для педагогічних працівників початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році
15-17 березня 2018 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Мета діяльності центру: впровадження інформаційних та комунікаційних техологій, що забезпечують подальше удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти.

Основні напрями діяльності Центру:

• забезпечення поступової інформатизації системи освіти, спрямованої на задоволення освітніх і комунікаційних потреб учасників навчально-виховного процесу;
  • формування електронної бази даних випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів;
  • забезпечення підвищення кваліфікації й перепідготовки педагогічних працівників освітніх закладів регіону;
  • надання фізичним та юридичним особампослуг у галузі післядипломної педагогічної освіти та пов'язаних з нею в інших галузях діяльності;

Склад Центру

Степаненко Анна Іллівна старший викладач, методист з інформатики. Тренер програми «Intel® Навчання для майбутнього». Автор 4 публікацій у регіональних та всеукраїнських науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

Стасюк Вікторія Сергіївна  методист Центру інформаційно-комунікаційних технологій.

Коло наукових інтересів: ІКТ-компетентність сучасного вчителя.

Паніна Тетяна Федорівна – оператор ЕОМ.