На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 310 від 24.02.2017 «Про розроблення навчальних програм для старшої школи»
пропонуємо для розгляду проекти навчальних програм для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Інноватика в сучасній освіті 2017
VIII Міжнародна виставка Сучасні заклади освіти – 2017

Мета діяльності центру: впровадження інформаційних та комунікаційних техологій, що забезпечують подальше удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти.

Основні напрями діяльності Центру:

• забезпечення поступової інформатизації системи освіти, спрямованої на задоволення освітніх і комунікаційних потреб учасників навчально-виховного процесу;
  • формування електронної бази даних випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів;
  • забезпечення підвищення кваліфікації й перепідготовки педагогічних працівників освітніх закладів регіону;
  • надання фізичним та юридичним особампослуг у галузі післядипломної педагогічної освіти та пов'язаних з нею в інших галузях діяльності;

Склад Центру

Степаненко Анна Іллівнастарший викладач, методист з інформатики. Тренер програми «Intel® Навчання для майбутнього». Автор 4 публікацій у регіональних та всеукраїнських науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

Паніна Тетяна Федорівна – оператор ЕОМ.