Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 30 березня 2017 року в КУ «Білокуракинський районний методичний кабінет» (завідувач - Андрій Звягінцев) відбувся обласний науково-методичний семінар-репрезентація для завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Луганщини «Робота сучасного методичного кабінету в умовах децентралізації управління освітою».

Луганський ОІППО спільно з методичними кабінетами області традиційно проводить виїзні науково-практичні семінари для вчителів регіону.  21 квітня 2017 року такі семінари відбулись у Міловській гімназії та Міловській ЗОШ І-ІІІ ступенів для вчителів математики, української мови та літератури, історії України, початкових класів за участю методистів ЛОІППО Лариси Стецюк, Валентини Колодяжної, Наталії Стрельцової та Ірини Хайло відбулись  .

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 19 квітня 2017 року на вченій раді інституту була заслухана й обговорена доповідь Галини Лимар, завідувача Міловського районного методичного кабінету Луганської області.

Учена рада констатувала, що спільна діяльність інституту та методичного кабінету щодо професійного розвитку педагогічних працівників здійснюється відповідно до Галузевої концепції розвитку неперервної педагогічної освіти (наказ МОН України від 14.08.2013 № 1176), Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр) (наказ МОН України від 12.08.2008 № 1119) і моделі діяльності Міловського районного методичного кабінету, спрямованої на створення умов для безперервного професійного розвитку педагогічних кадрів та науково-методичне забезпечення реалізації Державних освітніх стандартів (презентація).

Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 22 листопада 2016 року на базі Рубіжанського міського методичного кабінету було проведено обласний науково-практичний семінар для завідувачів методичних кабінетів (центрів) за темою «Науково-методичний супровід формування професійних компетентностей педагогів в умовах освітніх інновацій».

Зі словами привітання до учасників семінару звернулась Л. Р. Сидоренкова, заступник міського голови м. Рубіжне, та О. В. Обаполенко, начальник управління освітою Рубіжанської міської ради.

НАУКОВО-ПОШУКОВИЙ ПРОЕКТ

«Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти  в умовах децентралізації управління освітою»

 Переглянути проект...