Програмно-методичне забезпечення

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо зарахування, переведення та відрахування  вихованців державних (комунальних) закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану (наказ МОН України від 15.11.2023 № 1397)

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2023/2024 н. р. у закладах дошкільної освіти (лист МОН України від 20.06.2023 № 1/8820-23)

Рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану (2023 р.)

Піроженко Т. О., Карабаєва І. І., Соловйова Л. І., Хартман О. Ю. Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи : методичні рекомендації. Київ : Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України. 2023. 36 с.

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році

Методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти» (2022 р.)