Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 24 лютого 2017 року для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівників методичних об’єднань з початкової освіти був проведений обласний інструктивно-методичний семінар «Компетентнісно зорієнтований підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів ЗНЗ відповідно до нового змісту початкової загальної освіти».

Завідувач кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, кандидат психологічних наук Оксана Пагава привітала учасників семінару та висвітлила питання психологічної готовності педагогів початкової школи до реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі.

Методист із початкової освіти кафедри педагогіки та психології ЛОІППО Наталія Стрельцова доповіла присутнім про компетентність як педагогічне явище.

Сучасні підходи до оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в умовах реформування початкової освіти окреслила Марина Сич, методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради.

Про оцінювання сформованості основних груп компетентностей учнів як засобу впливу на їх формування розповіла Світлана Дашевська, учитель початкових класів Старобільської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 1 Старобільської районної ради.

Учитель початкових класів Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Юліана Васильєва поділилась досвідом використання компетентнісно зорієнтованих завдань на уроках української мови та літературного читання в початковій школі.

Компетентнісно зорієнтовані завдання на уроках математики та природознавства в початковій школі репрезентувала Наталія Літвінчук, учитель початкових класів Сватівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Сватівської районної ради.

Учитель початкових класів спеціалізованої середньої школи № 17 І–ІІІ ступенів з поглибленим вивчення іноземних мов міста Сєвєродонецька Ірина Ужченко говорила про розвиток критичного мислення учнів початкової школи.

Майстер-клас «Прогресивні зміни в початковій школі» з досвіду конференції міні-EdCamp провели педагоги НВК «Гарант» Лисичанської міської ради: директор Світлана Боровкова та вчитель початкових класів Олена Шибкова.

Учасники заходу поділились власним досвідом і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.