Обласний науково-методичний семінар «Формування життєвих компетентностей засобами шкільної економічної освіти» для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів економіки відбувся 15 березня 2017 року на базі Луганського ОІППО.

Старший викладач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Олена Часнікова розпочала семінар з питання «Життєва компетентність – основа розвитку особистості», у якому розкрила роль учителя у формуванні життєвих компетентностей учнів.

Про набутий досвід роботи з питання компетентнісного потенціалу шкільної економічної освіти розповів Віктор Білобров, викладач економіки Новоайдарського професійного аграрного ліцею.

Методист з економіки Луганського ОІППО Ярослава Коваленко, звернула увагу на актуальність та важливість міжнародного порівняльного дослідження PISA – 2018 та зробила аналіз завдань PISA, які мають економічний зміст.

Семінар значно розширив знання вчителів про те, як формувати життєві компетентності засобами шкільної економічної освіти, та сприяв підвищенню професійної компетентності педпрацівників регіону.