30 березня 2017 року в місті Києві відбувся семінар із питань діяльності ЮНІСЕФ у сфері освіти. Делегатами від Луганської області стали Тетяна Ткачова, заступник директора Департаменту освіти і науки Луганської ОДА; Віта Байдик, старший викладач кафедри педагогіки та психології, завідувач обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Луганського ОІППО, та Наталія Чумак, методист із дошкільної освіти Луганського ОІППО.

Керівник проектів з питань здоров’я та розвитку молоді ЮНІСЕФ в Україні Олена Сакович та старший радник з питань освіти регіонального офісу ЮНІСЕФ Філіп Тесто-Фері провели огляд регіональної стратегії ЮНІСЕФ у сфері освіти.

Регіональний консультант із планування та політики у сфері освіти Летиція Антоновіч ознайомила присутніх з результатами моніторингу стану відвідування школи дітьми.

Напрямок інклюзивної освіти та залучення вразливих дітей до якісної освіти розкрила Паула Хант, регіональний консультант з інклюзивної освіти.

Регіональний консультант з питань освіти в надзвичайних ситуаціях Кріс Талбот оголосив результати моніторингових досліджень проекту «Діти миру» спільної ініціативи у сфері освіти та захисту дітей та визначив роль програми ЮНІСЕФ у загальних процесах реформування освітньої галузі в Україні (концепції «Безпечної школи» та «Нової школи»).

На семінарі були визначені перспективні напрямки, які стосуються раннього навчання, інклюзії та якості освіти.