07 квітня 2017 року на базі опорного Комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 «Журавка» управління освіти Рубіжанської міської ради відбулась наставницька зустріч із педагогами - учасниками проекту «Садочок – простір, дружній до дитини», яку провела Наталія Чумак, методист із дошкільної освіти Луганського ОІППО.

До роботи в обговоренні проблемних питань, що виникають під час упровадження проекту, долучилась Любов Назарова, методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради.

На початку зустрічі педагоги продемонстрували свої напрацювання. У ході обговорення були розглянуті досягнення, перспективи й труднощі в роботі.

Педагоги із задоволенням продемонстрували творчій підхід до створення розвивального освітнього середовища, передбаченого проектом, та поділились власним досвідом. Вони відзначили, що дошкільнята стали активніше долучатись до процесу спілкування під час «Ранкових зустрічей», висловлюють більше бажання побувати в «Кріслі автора» та розповісти свою історію. Батьки вихованців також проявляють зацікавленість до впровадження нових методик.

Дуже приємно працювати з творчими та самовідданими педагогами, які відповідально використовують на практиці всі набуті знання та навички.

Наприкінці заходу колеги висловили побажання й надалі проводити такі наставницькі зустрічі та наголосили на їх необхідності для подальшого супроводу в роботі.