У рамках проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти, ІІ фаза», що реалізує Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, 10 квітня 2017 року в Луганському ОІППО відбувся круглий стіл.

 

 

За участю Міжнародного тренера Українського фонду «Благополуччя дітей» Наталії Москвіної, координатора з інституту післядипломної педагогічної освіти та навчених тренерів регіону, розглядались питання впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Учасники заходу мали можливість проаналізувати стан та досвід впровадження програми виховних заходів, визначити шляхи її популяризації серед дітей, батьків та педагогічних працівників та виокремити особливості підготовки педагогів-ведучих.

До завершення навчального року учасниками запланована реалізація регіонального проекту професійного розвитку «Протидія торгівлі людьми» для ЗДНВР, практичних психологів, соціальних педагогів, класних керівників, педагогів-організаторів, учителів навчального предмета «Основи здоров’я».

Наступний захід з обміну досвідом для представників системи післядипломної освіти відбудеться в травні 2017 року.