У рамках проекту «Навчальні програми професійного зростання» (USAID) 12 квітня 2017 року для керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Луганської області був проведений 6-ти годинний семінар-тренінг «Децентралізація управлінської діяльності у сфері освіти: французький досвід».

Захід відбувся на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки МБО «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні» (CEUME) та громадської організації «Соборність».

У роботі семінару-тренінгу взяли участь 26 керівників навчальних закладів Луганської області (представники м. Сєвєродонецьк, м. Рубіжне, м. Лисичанськ, а також Кремінського, Новоайдарського, Біловодського, Троїцького, Старобільського та Міловського районів).

Учасники семінару  розглянули модель французької системи освіти, особливості децентралізації та демократизації діяльності навчальних закладів, обговорили нові підходи до реформування системи адміністрування середньої школи в Україні, а також ознайомились з програмами, проектами, заходами USAID та діяльністю Консорціуму з удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME).

Більше фото та програма семінару-тренінгу знаходяться за посиланням...

Відеопрезентацію можна переглянути за посиланням...