На базі Луганського ОІППО 3 травня 2017 року розпочався перший модуль з курсу «Коучинг як інноваційний інструмент педагога ХХІ століття» для педагогічних працівників Луганської області. Цей курс розроблений за програмою Міжнародного Еріксонівського Університету Коучингу та адаптований для педагогів професійним сертифікованим коучем ACSTH, членом Міжнародної Коучингової Федерації Олександром Поповим.

Під час навчання слухачі отримали знання про функції мозку, що ведуть до гнучкості та розвитку; вивчили основні принципи коучингу, ефективні інструменти та техніки, які дозволяють визначати цілі, аналізувати відповідність планів і дій; опанували технології використання інструментів управління мотивацією та створення привабливого майбутнього. Використання названих інструментів відкриває для педагогів нові можливості в роботі з дітьми: створення підтримувального середовища та конструктивного зворотного зв’язку, заохочення учнів до самоаналізу, розширення мислення, посилення мотивації та натхнення в навчанні.

На заняттях слухачі практично опрацювали нові знання в групі та отримали домашнє завдання для обов’язкового виконання. Всі, хто успішно оволодів техніками коучингу, отримали сертифікат консультанта коучингових послуг.

У вересні 2017 року відбудуться ще три модулі: «Творчість під час пошуків рішень і впроваджень», «Прихильність. Коучинг глибинних цінностей», «Увага та деталі», які розширять кількість технік та інструментів, поглиблять отримані знання й розкриють ще більші можливості педагога в роботі з дітьми.