Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 10 травня 2017 року обласним навчально-методичним центром психологічної служби системи освіти був проведений науково-методичний семінар «Досягнення та перспективи розвитку психологічної служби системи освіти Луганщини».

У роботі заходу взяли участь методисти з питань психологічної служби районних (міських) методичних кабінетів (центрів), працівники психологічної служби шкіл інтернатного типу, методист навчально-методичного центру ПТО.

Завідувач обласним НМЦ системи освіти, канд. псих. наук Віта Байдик розкрила актуальні питання та напрямки діяльності психологічної служби системи освіти на всіх рівнях, ознайомила зі змістом роботи обласного НМ центру за навчальний рік, окреслила проблеми розвитку психологічної галузі на наступний рік. Методист обласного центру, канд. псих. наук Оксана Пагава розповіла про інтенсифікацію психологічного супроводу педагогічної діяльності в сучасних умовах.

Практична частина семінару була присвячена обміну досвідом фахівців психологічної служби області. Цікавим та змістовним став виступ методиста психологічної служби КУ «Лисичанський методичний центр» Діани Владикіної, яка репрезентувала модель роботи психологічної служби «Сяйво» м. Лисичанськ.

Методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Володимир Донченко окреслив стан роботи психологічної служби в професійно-технічних навчальних закладах, зазначив специфіку роботи в таких закладах.

З результатами проекту «Щасливе батьківство», який відбувся нещодавно в дитячих садках області, ознайомили присутніх тренери проекту, практичні психологи Людмила Романенко та Олександра Бурлаченко. Проведені тренінги для батьків спрямовувались на психосоціальну допомогу сім’ям з дітьми в період військового конфлікту. Цей пілотний проект став ефективним та значущим для батьків завдяки професійній роботі всіх 8 тренерів проекту, які були відмічені подяками від Луганського ОІППО.

Під час подальшого обговорення співробітники обласного центру звітували про психологічну роботу за 2016-2017 навчальний рік.

Учасники семінару ставили питання, надавали пропозиції та коментарі, які в подальшому будуть сприяти тісній взаємодії працівників ЛОІППО і фахівців психологічної служби всіх рівнів.