17 травня 2017 року делегація в складі Далі Навикиєнє, заступника директора Центру дітей та молоді Литви; Йоланти Маркевечєнє, менеджера проекту, організатора проектів у сфері неформальної освіти Центру дітей та молоді Литви; Антона Єрьоменка, партнера проекту, співробітника Українського державного центру позашкільної освіти, президента молодіжної громадської організації «Київський інтелект клуб», продовжила знайомитись із навчальними закладами Луганщини.

Цього разу гостей зустрічали Станично-Луганський та Попаснянський райони.

До зустрічі в КЗ «Станично-Луганська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів  №1» Станично-Луганського району Луганської області долучились Тетяна Ізюмська, методист Луганського ОІППО, Валентина Коновалова, начальник відділу освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації, та Тетяна Домащенко, завідувач комунального закладу «Методичний кабінет працівників освіти Станично-Луганського району». Спілкування з гостями проходило у формі екскурсії закладом, у ході якої було продемонстроване використання новітніх технологій у школі. Під час казкової подорожі з пошуком золотих ключиків учасники переглянули фрагмент дитячого мюзиклу, узяли участь у грі «Найрозумніший», завітали до шкільного музею та «Ігротеки». Активісти школи організували «Хвилину спілкування», під час якої всі присутні обмінялись враженнями та планами на майбутнє.

Педагоги Золотівської багатопрофільної гімназії Попаснянської районної ради Луганської області разом з організаторами проекту та регіональним координатором, проректором Луганського ОІППО Ольгою Касьяновою обговорили результати І етапу проекту «На шляху до змін». У тематичному обговоренні також узяли участь лідери учнівського самоврядування «Пролісок».

Фінальна зустріч з представниками українсько-литовської делегації відбулась 18 травня 2017 року в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 міста Сєвєродонецька.

Учні та педагоги гімназії подякували Іоланту Маркевічене та Далю Навікьене за допомогу у вигляді підключення Wi-Fi та наснагу, яку вони подарували.

У ході зустрічі директор Ірина Горобинська представила результати поширення в навчальних закладах регіону кращих освітніх практик, заснованих на європейських цінностях. Учасники зустрічі обмінялись досвідом реалізації проекту «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін». Педагоги та учні розповіли про плідну творчу роботу в навчальному закладі: фестивалі, самоврядування, творчі конкурси, особисті досягнення тощо.

Проект продовжується.