Закінчився етап тренінгового навчання в міжнародному литовсько-українському проекті «На шляху до змін». Команда тренерів Луганської області за період навчання у Вільнюсі мала змогу познайомитись з інформацією про важливі принципи публічного виступу методами формування впевненості в собі. Цікавими та захоплюючими були семінари від керівника Центру дітей та молоді Литви Валдаса Янкаускаса, який ознайомив учасників з методикою прийняття та передачі інформації, теорією лідерства.

Коуч-тренер Рената Дамбраускайте провела з командами вправи на вирішення конфліктних ситуацій, продемонструвала методи включення учасників тренінгу в діяльність.

Насиченою та корисною була інформація про алгоритм складання навчальних тренінгових програм: учасники отримали досвід проведення тренінгів та продемонстрували їх моделі в практичній взаємодії.

Останній день навчання був сповнений яскравими позитивними враженнями, якими присутні обмінялись під час рефлексії. За період перебування у Вільнюсі колектив педагогів з Луганської та Донецької областей стали єдиною командою, яка навчилась змінювати себе й готова змінювати країну.

Але тільки навчання не є остаточною метою проекту. Тренери, які пройшли навчання, мають створювати власні програми навчання та впроваджувати у свої колективи нові ідеї шкільної освіти, які відповідають сучасному національному контексту. Координаційну роботу буде вести Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.

Тренери проекту від Луганської області отримали новий досвід, знання, друзів у Європі та готові до співпраці з освітянами Луганщини з метою робити нашу школу найкращою!