Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 04 грудня 2017 року відбувся обласний науково-практичний семінар для соціальних педагогів закладів освіти «Науково-методичний супровід діяльності соціального педагога в закладах освіти»

Відкрила семінар завідувач обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти, кандидат психологічних наук Луганського ОІППО Віта Байдик, яка розглянула питання  роботи психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти.

У ході роботи методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Наталія Столбун ознайомила  учасників семінару з основними засадами ефективної комплексної роботи соціального педагога з сім`єю, що опинилась у складних життєвих обставинах, розкрила питання ведення документації соціального педагога по роботі з сім`ями, схему реагування та взаємодії з закладами соціального спрямування.

Учасники семінару також ознайомились із правовим аспектом у роботі соціального педагога, проаналізували планування діяльності на 2017-2018 навчальний рік.

У рамках обміну досвідом практичний психолог Яна Білан та соціальний педагог Лариса Марченко, фахівці НВК «Гармонія» м. Сєвєродонецька, репрезентували спільний проект «Взаємодія практичного психолога та соціального педагога в роботі з родинами, переміщеними з тимчасово окупованої території». У ході презентації учасники семінару ознайомилися з напрямами роботи НВК «Гармонія», завданнями проекту та результатами спланованої й проведеної роботи з педагогами закладу, дітьми та батьками.

За підсумками роботи семінару були запропоновані шляхи впровадження в практику діяльності соціальних педагогів закладів освіти основ комплексної роботи з сім`ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, визначені основні нормативно-правові акти для використання в роботі, спланована подальша взаємодія.