19 грудня 2017 року на базі Луганського ОІППО відбувся обласний науково-практичний cемінар у рамках проекту професійного розвитку «Механізми превенції та розв’язання конфліктних ситуацій за допомогою діалогу».

Учасниками семінару стали заступники директорів шкіл з виховної роботи, практичні психологи та соціальні педагоги  освітніх закладів.

З теоретичними засадами конфліктологічних знань присутніх ознайомила старший викладач кафедри педагогіки та психології, кандидат психологічних наук Віта Байдик.

У сьогоднішній ситуації розвитку країни, в умовах реформування освіти міжособистісні проблеми в педагогічному колективі неминучі, тому вивчення цієї проблематики надзвичайно актуальне, а її основна функція полягає в попереджені педагогічних конфліктів.

У практичних вправах учасники заходи навчались різних моделей поведінки в конфліктах, розглянули механізми розв’язання конфліктних ситуацій, які виникають в освітньому середовищі.

Фахівці психологічної служби мали змогу відпрацювати навички конструктивної взаємодії, розширити професійний інструментарій, комунікативно-поведінковий репертуар, а також підвищити власний психологічний ресурс.

Захід пройшов у душевній та доброзичливій атмосфері.