05 лютого 2018 року в м. Києві на базі МОН України відбулась нарада з питань підвищення кваліфікації вчителів початкових класів за новим Державним стандартом початкової освіти для осіб, відповідальних у закладах післядипломної педагогічної освіти за підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2018-2019 навчальному році. Луганську область представляли проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Касьянова; учителі початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів - ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» Олена Шибкова та Ганна Бондар.

У рамках заходу вчителі початкових класів КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів - ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» Олена Шибкова та Ганна Бондар, які пройшли ретельну підготовку та ознайомились з новим стандартом і методиками навчання, отримали від Лілії Гриневич сертифікати тренерів Нової української школи.

Крім того, під час наради відбулись численні обговорення, зокрема інклюзивної освіти, основ нейропсихології та особливостей підготовки вчителів іноземних мов та тренерів для Нової української школи: досвід організації очно-дистанційної роботи та орієнтовні напрямки співпраці з закладами ППО.

Усього були підготовлені 50 тренерів з усіх областей України (по 2 з кожної) та 2 безпосередньо з Києва. Новоспечені тренери навчатимуть учителів початкових класів, що наступного року почнуть учити першокласників, новим методикам освіти, таким як інтегроване навчання, організація класного середовища, проектна та групова робота тощо.