Протягом 29 січня – 7 лютого 2018 року в Луганському ОІППО відбувся обласний етап усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова».

Перемогу в цьому престижному професійному змаганні виборювали троє молодих, активних і талановитих учителів німецької мови: Катерина Крючкова (Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської ради Луганської області), Тетяна Стрільцова (комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області»), Артем Хохлов (середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 міста Сєвєродонецька Луганської області).

У перший конкурсний день, 29 січня, конкурсанти взяли участь у тестуванні з фахової майстерності та випробуванні «Методичний практикум», під час якого вчителі склали план-конспект уроку й продемонстрували свою майстерність у плануванні уроків.

Наступного дня, 5 лютого, конкурсанти подарували нам справжнє свято ідей, обміну думками й нестандартних рішень на випробуванні «Дискусійний клуб», перший з яких за темою «Світ комп’ютерів: переваги та ризики» відкрила Тетяна Стрільцова.

Підтримала колегу та продовжила дискусію за темою «Природа немає поганої погоди» Катерина Крючкова, а завершив роботу «Дискусійного клубу» Артем Хохлов, майстерно впоравшись із висвітленням проблеми «Сьогоднішня молодь: яка вона?».

У ці складні для нашої Луганщини часи виявилось дуже непросто знайти учасників для дискусії німецькою мовою. Ми дуже вдячні Сєвєродонецькому методичному центру за сприяння в організації та проведенні цього конкурсного випробування. Дякуємо вчителям А. В. Давидовій (ЗОШ № 4 м. Сєвєродонецька), Н. І. Данько (Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей) і В. М. Жуковій (ЗОШ № 14 м. Сєвєродонецька), які взяли активну участь у дискусії та підтримали колег-конкурсантів.

Після завершення «Дискусійного клубу» змагання тривало у випробуванні «Навчальний проект» за запропонованими компетентним журі темами:

  • «Іноземні мови в нашому житті» – Т. П. Стрільцова;
  • «Мій вільний час» – А. С. Хохлов;
  • «Захист навколишнього середовища» – К. В. Крючкова.

Уже за день, 7 лютого, Сєвєродонецька спеціалізована школа № 17 гостинно зустріла конкурсантів на фінальному випробуванні «Урок».

З перших хвилин уроку за темою «Твій улюблений шкільний предмет» вразила та зачарувала дев’ятикласників Катерина Крючкова. Вона продемонструвала вміння організувати роботу учнів за сучасними комунікативними методами викладання: робота в групах, виконання та захист короткотривалих проектів, виконання тренувальних вправ за ігровими технологіями.

Учні 7 класу пригадали на уроці Різдво з Артемом Хохловим, який перетворив урок на справжнє свято: учні грали та співали разом з учителем різдвяну пісню.

Учні 6 класу на уроці за темою «Я так виглядаю» разом з Тетяною Стрільцовою розшукували злочинця. Учні, за підказками вчителя, створили справжній фоторобот, та навіть сам Шерлок Холмс завітав до них у гості!

         За результатами 3-х випробувань були визначені переможець та призери обласного туру. Тріумфально фінішувала в II турі всеукраїнського конкурсі фахової майстерності вчитель із Сєвєродонецька Катерина Крючкова! II і III місця відповідно посіли Тетяна Стрільцова та Артем Хохлов.

         Щиро вітаємо талановитих педагогів Луганщини та бажаємо переможниці успіху на ІІІ (заключному) турі найпрестижніших педагогічних змагань!