З 26 по 29 березня 2018 року м. Київ зустрічав учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. На урочистому відкритті 75 найкращих учнів з 24 областей України та міста Києва, серед яких були й переможці обласного етапу олімпіади в Луганській області, приймали вітання від співробітника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти О. А. Артеменко, голови журі, завідувача кафедри Київського університету імені М. П. Драгоманова, доктора філологічних наук, професора О. О. Корнієнко. Поважним гостем цьогорічної олімпіади був консул Грецької Республіки пан Будуріс.

Протягом чотирьох днів учасники пройшли випробування з російської мови та літератури, узяли участь у конкурсі юних поетів «Поетичне розкрилля», відвідали музей М. Булгакова й Національну оперу України, багато спілкувались та ділились враженнями.

Команда Луганської області повернулась з перемогою: учениця ССШ № 17 м. Сєвєродонецька Валерія Музальова стала призером олімпіади, посівши ІІІ місце.

Щиро дякуємо всім організаторам олімпіади за гостинність та чудові враження.