4 квітня 2018 року Луганщина гостинно зустріла делегацію Львівської області на чолі з Олександром Ганущиним, головою Львівської обласної ради. Цієї весни триває далі проект «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», у межах якого освітяни Львівщини прибули в м. Сєвєродонецьк для проведення робочих зустрічей, підписання угод щодо подальшої співпраці та створення нових сторінок в історії сучасної української школи.

Львівські вчителі разом із заступником директора Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Ігорем Гайдуком узяли участь у першій цьогорічній робочій зустрічі на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Гостей зі Львівщини привітав директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк, який  підкреслив надзвичайну важливість конструктивного діалогу між педагогічними працівниками саме в період освітньої реформи в нашій державі, висловив щиру подяку за підтримання львів’янами ініціатив луганців щодо створення основи для оздоровлення системи управління освітою, переходу до державно-громадського партнерства, закладення підвалин для подальших позитивних змін, які зумовлять реалізацію стратегічних цілей в освіті.

Метою заходу було обговорення нагальних питань становлення Нової української школи та перспектив розвитку освіти нашого регіону, представлених доповіддю Ірина Цимбал, ректора Луганського ОІППО, кандидата педагогічних наук, доцента, за темою «Ресурсне забезпечення впровадження Нової української школи в освітнє середовище Луганщини» та виступами, у яких була репрезентована діяльність закладів освіти регіону в площині новітніх процесів реформування:

Наступним етапом зустрічі стало врочисте підписання угод про співпрацю між керівниками закладів освіти Луганської та Львівської областей. Далі триватиме цікава та плідна робота з обміну досвідом педагогів задля подальшого впливу на розвиток галузі освіти Львівщини та Луганщини – України єдиної.