Завершилась друга очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які будуть навчати учнів 1-х класів у 2018/2019 навчальному році, та заступників директорів з навчально-виховної роботи (22-24 березня; 26-28 березня - І група; 29-31 березня; 04-06 квітня - ІІ група).

Навчання відбувалося шляхом проведення інтерактивних лекцій, тематичних дискусій, практичних занять (майстер-класів), групових вправ, рольових ігор тощо. Учасники знайомились зі структурою Державного стандарту початкової освіти, його принципами; розглядали наповнення Типових освітніх програм (під керівництвом О. Я. Савченко й Р. Б. Шияном); поглиблювали розуміння ролі батьків в освітньому процесі, різних форм співпраці з родинами та закріплювали знання на практиці: відпрацьовували практику ранкових зустрічей, знайомились та працювали з модельними навчальними програмами, учились планувати тематичний день, проектували освітнє середовище для першокласників, навчилися виготовляти лепбук відповідно до теми тижня.

Під час тренінгу знання не подавалися в готовому вигляді, а стали продуктом самостійної діяльності його учасників, їх активної взаємодії.

Учителі пропустили певні стратегії та практики крізь власний досвід.

Учасники тренінгу отримали не тільки відповіді на чисельні запитання, але й професійну підтримку та методичну допомогу.

Після сесії педагоги стали ще більш упевненими в собі, у своїх силах та готовності змінюватись самим та змінювати школу на вимогу часу.